GIEŁDA WCX ROZDAJE 50 DARMOWYCH TOKENÓW!

WCX to nowopowstająca globalna i niskokosztowa giełda kryptowalut, która postawiła sobie za cel zmniejszenie opłat z tytułu prowizji za sprzedaż i kupno kryptowalut.

Strategia długoterminowa giełdy WCX jest prosta. Na pierwszym miejscu stawiają dobro klientów (traderów, inwestorów) a zamierzają osiągnąć ten cel poprzez:

 • Niewielkie Opłaty. Niektóre giełdy pobierają do 1% w opłatach za każdą transakcję. WCX jest 10x tańsze a market makerzy są wynagradzani. To oznacza, że więcej pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni.
 • Bezpieczeństwo. 98% funduszy klientów jest trzymana na „cold storage” przez cały czas. Infrastruktura serwerowa jest podzielona i zabezpieczona najnowszym oprogramowaniem zabezpieczającym.
 • Stworzona do rozbudowy. Nasz silnik handlowy został zbudowany przez weteranów z Wall Street i testowany w rzeczywistych warunkach przez trzy lata, przekazując ponad milion transakcji na sekundę bez żadnych zacięć.
 • Diametralnie Lepsze Wrażenia Użytkownika. Ujednolicony i wydajny handlowy dashboard oznacza, że WCX wydaje się szybki, płynny i intuicyjny na desktopach i urządzeniach mobilnych.
 • Wspaniałe Wsparcie Klienta. Nasz rozbudowany zespół wsparcia klienta jest gotowy odpowiedzieć na każde pytanie, kiedykolwiek je zadasz, nawet w okresie wzmożonego ruchu.
 • API Wysokiej Wydajności. Handluj programowo łącząc się bezpośrednio do WCX przez REST, WebSocket lub FIX dla traderów wysokiej częstotliwości.
 • Zespół. Nasz zespół wywodzi się z Apple, Deutsche Bank oraz IBM i ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu bezpiecznych, rozproszonych systemów wielkich wolumenów.

Giełda WCX oferuje również program partnerski, dzięki któremu można otrzymać darmowe tokeny WCX.

Jeśli znajomy zarejestruje się używając Twojego unikalnego linka, otrzymasz 50 WCXT + 5% z WCXT, które on kupi, a dodatkowo on otrzyma dodatkowy 15% bonus kiedy kupi tokeny WCXT.

Aby się zarejestrować, kliknij w obrazek poniżej:

 • Czym jest WCX?

  WCX to globalna giełda cyfrowych walut, z niskimi kosztami, która zostanie uruchomiona 10-go października 2017. Dowiedz się więcej o WCX oraz ICO na naszej stronie domowej i w dokumencie whitepaper

 • Czym są WCXT (Tokeny WCX)?

  WCXT to tokeny ERC20 wydane przez WCX. Jako posiadacz WCXT, jesteś uprawniony do części dochodów WCX.

  20% wszystkich dochodów generowanych przez WCX jest automatycznie wypłacanych posiadaczom tokenów, w ilościach zależnych od udziału każdego posiadacza w całkowitej liczbie tokenów.

  Jako giełda, WCX pobiera opłaty w wielu cyfrowych walutach – co oznacza, że posiadacze WCXT będą wynagradzani w wielu różnych cyfrowych walutach. Posiadanie WCXT jest zatem równoznaczne z posiadaniem portfela pasywnych przychodów zróżnicowanych cyfrowych walut.

  Twoje miesięczne dochody wynoszą 20% przychodów WCX z opłat jakie zostały pobranie w ciągu ostatnich 30 dni, pomnożone przez ilość WCXT, które posiadasz w momencie wypłaty, podzielone przez całkowitą ilość WCXT. Terminy wypłat dla każdego roku będą dostępne z wyprzedzeniem na stornie WCX.

 • Kiedy otrzymam zakupione WCXT?

  Twoje WCXT są zarezerwowane natychmiast po Twoim zakupie. Będą wydane razem ze wszystkimi WCXT w ICO 1 grudnia 2017 r.

 • Jak dostanę wypłatę posiadając WCXT?

  Płatności będą dokonane do Twojego portfela WCX. Będziesz otrzymywać płatności w wielu różnych cyfrowych walutach, ponieważ WCX pobiera opłaty w różnych cyfrowych walutach.

  Jeśli trzymasz swoje tokeny WCX poza giełdą WCX, będziesz mógł na swoim koncie podać adres ETH, który będziemy monitorować przy dokonywaniu płatności.

 • Co się stanie z niesprzedanymi w trakcie ICO tokenami?

  Niesprzedane tokeny zostaną zniszczone. Pozostałe WCXT będą całkowitym i ostatecznym zasobem tokenów – żadne WCXT nie będą ponownie wydane.

 • Gdzie i kiedy będę mógł handlować WCXT?

  WCXT będzie dostępne do handlu na WCX po publicznym uruchomieniu giełdy 10-go października 2017.

 • Gdzie prowadzicie legalną działalność?

  Nasza siedziba jest w Hong Kongu.

 • Czy WCX jest zdecentralizowana?

  Nie od początku. Decentralizacja portfeli jest w naszym harmonogramie na rok 2018.

 • Jak zamierzacie konkurować z obecnymi giełdami?

  Znacząco niższymi opłatami, wspaniałą obsługą klienta i radykalnie lepszym doświadczeniem użytkownika.

 • Czy tokeny WCX dają mi prawo głosu odnośnie decyzji podejmowanych w sprawie giełdy?

  Decyzje które waluty i rynki mają zostać dodane, będą podejmowane w oparciu o interes publiczny i głosowanie.

 

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.