ZA DARMO: 1,000 TOKENÓW NOWEJ KRYPTOWALUTY

Parę słów na temat nowego ICO kryptowaluty ActionCoin:

ACTN-Ściśle związana kryptowaluta z Ardor, co potwierdzone zostało w „white paper”.

Action Coin (Action) to nowa kryptowaluta, taka jak Bitcoin, która reprezentuje wszystkie punkty, które zostały zarobione lub mogą zostać zarobione przez członków platformy Action Coin. W chwili pisania tego tekstu mamy ponad 300 000 klientów z ponad 200 krajów. Posiadamy również ponad 70 Ambasadorów marki na całym świecie.

Kiedy będę mógł wypłacić swoje ActionCoin?: Po 1 marca 2017 r. Będziesz mógł przenieść swoją akcję do zewnętrznego portfela. Miesięczne aktualizacje projektów będą wysyłane do wszystkich użytkowników pocztą e-mail. Publikujemy również nowości z projektu (w miarę, jak będą dostępne) na naszych stronach na Facebooku, a także na kanale na Twitterze.

Kiedy Action będzie dostępne na giełdach kryptowalut?: Obrót Akcji będzie możliwy dopiero po oficjalnym rozdaniu żetonów, które rozpocznie się 1 marca 2018 roku. Nasza platforma wyboru obejmuje wbudowaną wymianę. W miarę zbliżania się daty dystrybucji tokenu dotrzemy do wielu popularnych giełd.

Kiedy będzie dostępny oficjalny portfel ActionCoin?: Oficjalny portfel nie zostanie udostępniony przed wydarzeniem dystrybucji tokenów, które rozpocznie się 1 marca 2017 r. Spodziewamy się zaoferować naszym użytkownikom zarówno portfele na komputery stacjonarne, jak i mobilne, gdy dojdzie do realizacji projektu w postaci monety akcji.

Jeżeli chcesz otrzymać ZA DARMO 1,000 tokenów ActionCoin, załóż konto teraz klikajac w logo:


 

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

2 komentarze

  • Sebastianie, czy rejestrując się w Action Coin należy zakładać konto Personal czy Business, które polecasz i dlaczego?

    • Ja założyłem konto Personal bo wiem że za założenie tego konta są darmowe tokeny. Nie sprawdzałem konta Business. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.