DAX: KRÓTKA HISTORIA JEDNEGO WYKRESU [PL]

Poniższą analizę przeprowadziliśmy wraz z uczestnikami warsztatów organizowanych przeze mnie we współpracy z Investio.pl. Wskazywałem na niej potencjalną impulsywną strukturę spadkową i o żadnych zleceniach na kupno nie mogło być mowy, gdyż fala (C) w korekcie nieregularnej nie została jeszcze zakończona.

Rynek po wybiciu kolejno poziomów 13,155 oraz 13,123 kontynuował spadki impulsywne w fali (iii) od fali (C) a kolejne poziomy docelowe (12,938, 12,732) zostały również domknięte.

Obecnie rynek odbił się od poziomu wsparcia starej linii szyi (linia trendu ze starej koncepcji Głowy z Ramionami) i znajduje się na poziomie 12,675.

Korekta nieregularna (A) (B) (C) została zakończona, kwestią otwartą pozostaje obecny stopień cyklu. Według wyższych interwałów czasowych istnieje duże prawdopodobieństwo zakończenia dużego cyklu wzrostowego fali (1) a obecna korekta jest częścią większej korekty spadkowej fali (2).

 

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.