Konferencja Blockyard 2018

Konferencja BlockYard, czyli wszystko co chcesz wiedzieć o kryptowalutach i Blockchain.

Kursy kryptowalut gonią jak szalone? Bitcoin przeplata się z Etherium i Ripple a koparki nie są już tak wydajne jak kiedyś? Zmieniające się przepisy nie pozwalają zdecydować, z jakim kapitałem wejść na giełdę? Lepiej inwestować w stałe waluty czy nowe pomysły z większym ryzykiem ale i większą stopą zwrotu? No i dokąd to wszystko zmierza?

BlockYard to konferencja poświęcona kryptowalutom i technologii Blockchain, która odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku w Gdańsku. Skupia entuzjastów innowacyjnych rozwiązań z praktycznie każdej dziedziny – developerów, inwestorów, założycieli startupów, specjalistów z branży FinTech, górników oraz entuzjastów kryptowalut. Dzięki tak dobranej grupie Blockyard to nie tylko idealne miejsce do dzielenia się wiedzą, ale przede wszystkim pole do poszukiwań dla inwestorów, forum wymiany poglądów i otwartej rozmowy o pomysłach, ideach i rozwiązaniach.

Dzięki podziałowi konferencji na dwie sceny – NOVICE, czyli nowicjuszy, którzy na rynku altcoinów dopiero stawiają pierwsze kroki i ADVANCED, czyli zaawansowanych graczy i przedsiębiorców, którzy szukają sposobów na optymalizację zysków. BlockYard jako jedna z pierwszych konferencji traktuje temat kryptowalut kompleksowo. O czym więc będzie można podyskutować?

Na scenie NOVICE dowiemy się czym tak naprawdę jest technologia Blockchain. A warto to wiedzieć, chociażby dlatego, że gdy giganci w stylu Microsoft i Apple zaczynają się interesować jakimś rozwiązaniem, wiadomo, że rewolucja jest blisko.

Scena ADVANCED to kopalnia wiedzy dla osób, które w tematach kryptowalut siedzą nieco głębiej. To tutaj powiemy jak zdobywać informacje, które mogą wpłynąć na kurs waluty, gdzie szukać najciekawszych ICO, które startupy mają największe szanse na powodzenie. Opowiemy jak w praktyce prowadzić kopalnię, żeby idealnie zbalansować koszt energii, moc obliczeniową i inne kaszty. Podpowiemy jaki software i jaki hardware stosować przy kopaniu i skąd go dostać.

Prelegenci na konferencji to prawdziwi profesjonaliści, niezależnie od tego, czy mówimy o światowej sławy ekspertach, czy ludziach sukcesu z polskiego podwórka. Gabriel Dusil – menager generalny Adel Ecosystem Ltd, Iqpal Gandham – dyrektor zarządzający giełdy eToro, Sergey Voropaev – założyciel i CEO Crypto Syndicate, Jan Sammut – założyciel i prezes RefToken, Szczepan Bentyn – założyciel i CEO Pracowni Nowych Technologii, Raj Chowdhury – prezes HashCash Consultants, Alex Shkor – prezes i założyciel zdecentralizowanej platformy badawczej DEIP i wielu innych – wiedza, doświadczenie w jednym miejscu.

Na konferencję zapraszamy 13 kwietnia 2018 roku do Gdańska! Szczegóły na blockyardconference.io

Pierwsze 20 osób, które zarejestrują się uzywając poniższego linka otrzymają 30% zniżki na zakup biletu VIP:

A pierwszych 20 osób rejestrujących się z tego baneru poniżej otrzyma 30% zniżki na zakup biletu STANDARD:

 

Miejsce konferencji:

Centrum Stocznia Gdańska

Wałowa 27A, 80-882 Gdańsk

Patroni Medialni:

 


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.