Spadki w fali c mogły zostać zakończone w okolicy zniesienie 78% Fibonacciego na poziomie 4.1475. Wobec tego dołek dla fali A byłby również ustanowiony przez rynek.

Obecne wzrosty będą cześcią korekty wewnętrznej, oznaczonej na wykresie jako fala B. Wzrosty te będą tym silniejsze, im szybciej wybity zostanie lokalny opór na poziomie 4.1625.

Następnym poziomem docelowym może być poziom 4.1777, który jest także blisko dolnego ograniczenia kanału spadkowego. W przypadku wybicia górą z tego kanału, najważniejszym następnym poziomem będzie 4.1868.

Charakter korekty w fali B pozostaje na ten czas nieznany.  Czas pokaże a rynek sam się okresli.


? Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu “Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00.
? Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
Poniżej Link do rejestracji na webinar ??????
Ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR


Kategorie: forex

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.