EUR/PLN – Strategia dnia (17/04/2018) [PL]

Spadki w fali c mogły zostać zakończone w okolicy zniesienie 78% Fibonacciego na poziomie 4.1475. Wobec tego dołek dla fali A byłby również ustanowiony przez rynek.

Obecne wzrosty będą cześcią korekty wewnętrznej, oznaczonej na wykresie jako fala B. Wzrosty te będą tym silniejsze, im szybciej wybity zostanie lokalny opór na poziomie 4.1625.

Następnym poziomem docelowym może być poziom 4.1777, który jest także blisko dolnego ograniczenia kanału spadkowego. W przypadku wybicia górą z tego kanału, najważniejszym następnym poziomem będzie 4.1868.

Charakter korekty w fali B pozostaje na ten czas nieznany.  Czas pokaże a rynek sam się okresli.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
Poniżej Link do rejestracji na webinar 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR


About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.