Pojawienie się możliwej wzrostowej fali c jako zakończenie korekty wiekszego rzędu sygnalizowałem wcześniej na darmowym zeszłotygodniowym  webinarze „Tygodniowy Przegląd Rynków” dla brokera FX88.

Na chwilę obecną mamy podejście ceny pod poziom geometri 1:1 widoczny na poziomie 108.03 . Jeżli znajdzie się tam wystarczająco duża ilość zleceń podaży, cena może wypaść z kanału wzrostowego dołem i uderzyć we wsparcie na poziomie 107.15 – 107.28, lub nawet 106.64.

Ten scenariusz powinien być obcenie rozgrywany na rynku, ale jest cały czas możliwość wybicia górą poziomu 108.03 celem testu 38% zniesienia Fibonacciego (poziom minimalny dla korekty wzrostowej) na 108.55, a dopiero po tym teście spadek w podane powyżej okolice. Poziom 108.03 byłby w tym wypadku poziomem wsparcia dla ceny.

Wielokrotna negatywna dywergencja spadkowa potwierdza krótkoterminowy scenariusz spadkowy na tej pary walutowej.


? Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu “Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00.
? Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
? Poniżej Link do rejestracji na webinar .
? Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Kategorie: forex

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.