Obecne spadki na popularnym kablu mają się ku końcowi i w perspektywnie krótkoterminowej czeka nas korekcyjne odbicie wzrostowe. Według obecnego licznika fal Elliotta będzie to korekta fali 2.

Pierwszym ważnym poziomem bedzie oczywiście granica strefy wsparcia na 1.3964.  Drugim ważnym poziomem będzie okrągły poziom psychologiczny 1.4000 (1.4010).

Minimalny zasięg korekty wzorostowej ( o nieznanym jeszcze charakterze) będzie osiągnięty wraz z uderzeniem ceny w poziom 38% na 1.4095, ale najbardziej ciekawą do zagrania nawet na dłuższy termin wydaje sie być  strefa pomiędzy 1.4144 a 1.4158.

Duża dywegencja wzrostowa potwierdza obecny scenariusz falowy: nie otwieramy pozycji krótkich, gdyż trend spadkowy jest dojrzały i nadszedł (lub bardzo szybko nadejdzie) czas korekty wzrostowej.


? Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu “Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 30 kwietnia o godzinie 20:00.
? Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
? Poniżej link do rejestracji na webinar .
? Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Kategorie: forex

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.