Zakończenie korekty wzrostowej fali (a) na poziomie 50% zniesienia Fibonacciego na 12,652 zostało wstępnie potwierdzone impulsywnymi spadkami do pzoiomu 12,377, oznaczonymi na wykresie jako fala (i).

Niemniej jednak, możliwy jest jeszcze scenariusz alternatywny, który zakłada nieco większą korektę w fali alt:(iv) w formie korekty nieregularnej i powrót do ewentualnych impulsywnych wzrostów powyżej poziomu 12,652.

Mamy więc dwa scenariusze, główny i alternatywny, i jak do tej pory śledzimy scenariusz główny. To jest nasza główna strategia: DAX powinien kontynuować spadki w fali (i) lub wykonać płytką korekte wzrostową i ponowić spadki. Potwierdzeniem scenariusza głównego będzie wybicie poniżej poziomu 12,254.

Potwierdzeniem scenariusza alternatywnego będą nagłe impulsywne wzrosy wybjające lokalny szczyt na 12, 652. W takim wypadku celem dla byków będzie poziom 12,665, 12, 732, 12,806 lub 61% Fibo na 12,875.


? Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu “Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 30 kwietnia o godzinie 20:00.
? Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
? Poniżej link do rejestracji na webinar .
? Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Kategorie: Indeksy

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.