DAX – Strategia dnia (30/04/2018) [PL]

Zakończenie impulsu spadkowego oznaczonego jako (i)/a na poziomie 12,317 spowodowało dość gwałtowną korektę wzrostową, która jednak nie wybiła nowego szczytu. Ruch wzrostowy został oznaczony jako fala (ii)/b i mógł się już zakończyć na poziomie 12,633.

Według obecnego licznika falowego, następna fala powinna być spadkowa, co na naszym wykresie jest oznaczone jako fala (iii)/c. Zasięg tej fali to poziom conajmniej 12,317 ale wsparcie to może zostać wybite.

W ciągu najbliższych dni należy zwrócić uwagę na poziomy wsparcia: 12,578 oraz 12,521, gdyż naruszenie tych poziomów spowoduje pogłębienie spadków.

Z drugie strony, wzrosty są ograniczone dość szeroką strefą podaży między poziomami 12,652 – 12,875 i tylko zamknięcie świecy conajmniej dziennej powyżej górnego ograniczenia tej strefy może zmienić obecny punkt widzenia ze spadkowego na bardziej wzrostowy.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się w Niedzielę 6  Maja o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
👉 Poniżej link do rejestracji na webinar .
👉 Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.