USD/CAD – Strategia dnia (27/04/2018) [PL]

Wzrosty na USD/CAD są bliskie zakończeniu. Poziomem docelowym może być 61% zniesienia Fibo na 1.2896, ale proszę zauważyć na bliskość dość istotnej strefy oporu złożonej z 61% Fibo, 50% Fibo z wyższego interwału, oporu technicznego na 1.2941 i oporu z wyższego interwału na 1.2914.

Do zakończenia wzrostów brakuje jeszcze podfali -v-, która zakończyłaby cykl wzrostowy fali (a).  Po nim nastąpi cykl spadkowy wewnętrzny w postaci korekty fali (b). Na dzień dzisiejszy forma korekty jest nieznana.

Na koniec: dywegencja spadkowa potwierdza obecny scenariusz falowy: nie otwieramy pozycji długich, gdyż trend wzrostowy jest dojrzały i nadszedł (lub bardzo szybko nadejdzie) czas korekty spadkowej.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się o Poniedziałek 30 kwietnia o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
👉 Poniżej link do rejestracji na webinar .
👉 Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.