Analiza kryptowaluty Ripple (07/05/2018)[ENG-PL]

Maj będzie obfitował w rozmaite ważne wydarzenia dla kryptowaluty Ripple warto więc zapoznać się z sytuacją techniczną na parze XRPUSD (Bitstamp).

Po zakończeniu złożonej w czasie i w cenie korekty spadkowej fali (4) na poziomie 0.45351 rynek zaczął lekko odbijać. Szczyt tego odbicia to poziom 0.96490, który niestety nie wybił poprzedniego poziomu oporu technicznego na 1.22727. Mało tego, na chwilę obecną cena wybiła dołem linię krótkoterminowego trendu wzrostowego i zbliża się do poziomu lokalnego wsparcia na 0.80338.

Kluczowe poziomy oporu widoczne na wykresie nawet nie zostały draśnięte (1.57146 – 1.76112), wobec czego należy obecnie mieć na uwadze kluczowy poziom wsparcia na 0.45351, gdyż w razie niepomyślnych danych, newsów i wiadomości, cena może wybić ten poziom i skierować się ku następnemu wsparciu na poziomie 0.15.


May will be full of various important events for Ripple cryptocurrencies, so it is worth getting acquainted with the technical situation on the XRPUSD pair (Bitstamp).

After completing the downward correction of the downward wave (4) at 0.45351, the market started to bounce back slightly. The peak of this rebound is 0.96490, which unfortunately did not break the previous level of technical resistance at 1.22727. What’s more, at the moment the price has broken down the line of the short-term upward trend and is approaching the level of local support at 0.80338.

The key resistance levels visible on the chart have not even been scratched (1.57146 – 1.76112), so you should now keep in mind the key support level at 0.45351, because in the event of unsuccessful data, news and news, the price can break this level and turn to the next support at 0.15.

.Ripple #XRPUSD – mała ochota na wzrosty by sebastian.seliga.7 on TradingView.com

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

1 Comment

  • Wiem, że analiza techniczna nie opiera się o doniesienia ze świata i aspekty ekonomiczne ale jestem ciekawy co sądzisz o hype’ie w sieci na ripple I jego kurs który wedle wielu osób ma być 14 krotnie większy niż dzis. A to wszystko do końca maja. Mówi się o duzej współpracy ripple z jakimś znaczącym graczem (Amazon) Przewidywana cena 11 dolarów za sztukę zmienia marcetcap xrp do niewyobrażalnego poziomu. Nie sądzę że xrp sięgnie choćby 5 dolarów do końca roku ale warto pochylić się nad tymi doniesieniami bo są tak niedorzeczne, że aż ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.