NZD/USD – Strategia dnia (03/05/2018) [PL]

Na rynku NZD/USD w ciągu ostatniego tygodnia wyraźnie umocnił się dollar, co zaowocowało impulsywnymi spadkami. Obecnie jednak licznik falowy Elliotta wskazuje na to, że spadki mogą się mieć ku końcowi i bardzo prawdopodobne jest korekcyjne odbicie wzrostowe.

Póki co NZD/USD zrobił nowy dołek na poziomie 0.6985, ale widoczna jest na interwale godzinowym duża dywergencja pomiędzy ceną a momentum. Wobec tego korekcyjne wzrosty mogą się wydarzyć w każdej chwili, więc otwieranie pozycji krótkich na obecych poziomach cenowych, przy tak dojrzałym krótkoterminowym trendzie spadkowym jest bardzo ryzykowne.

Wybicie poziomu 0.7040 będzie pierwszym potwierdzeniem, że dołek na poziomie 0.6985 został ustanowiony.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na dzisiejszy DARMOWY webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się w Niedzielę 6  Maja o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online.
👉 Poniżej link do rejestracji na webinar .
👉 Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.