USD/JPY – Strategia dnia (07/05/2018) [PL]

Z technicznego punktu widzenia sytuacja na parze walutowej USD/JPY wygląda bardziej spadkowo niż wzrostowo, przynajmniej w krótkim terminie. Wobec tego, warto przyjrzeć się bliżej obecnej sytuacji na interwale H1.

Po pięciu falach spadkowych rynek zakończonych na poziomie 108.65 jest obecnie w cyklu korekcyjnym niższego rzędu. Cykl korekcyjny w formie korekty nieregularnej abc mógł zostać zakończony na poziomie 109.34, a pierwszym tego potwierdzeniem jest widoczna formacja Spadającej Gwiazdy. Jeżeli następna świeca będzie spadkowa i zamknie się poniżej poziomu 109.17, są duże szanse na kontynuacje spadków w kierunku poziomów 109.00, a następnie 108.73 oraz 108.65 i poniżej. Z drugiej jednak strony, wybicie poziomu 109.34 unieważnia krótkoterminowy trend spadkowy i zapowiada test poziomu 109.50 – 109.56.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na darmowy webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się w Niedzielę 14 Maja o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online. Analizowane będą rynki walutowe, indeksy, towary, surowce a także najważniejsze kryptowaluty‼
👉 Poniżej link do rejestracji na webinar .
👉 Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.