Ropa Crude- Strategia dnia (09/05/2018) [PL]

Po ostatnich wydarzeniach zwiazanych z unieważnieniem porozumienia nuklearnego pomiedzy USA a Iranem przez prezydenta Trumpa, rynek ropy zareagował dość dynamicznie: najpierw napędził stracha potencjalnymi spadkami, a później jednak odbił w górę i obecnie znajduje się blicko szczytów na poziomie 70.73.  Widać było, że rynek nie jest pewny, czy przypadkiem Trump nie zmieni zdania. Mówiło się też, że może przesunąć czas podjęcia ostatecznej decyzji, do czego namawiało go wiele rządów. Część graczy na rynku ropy postanowiła zrealizować zyski.

Obcenie brakuje jeszcze jednej fali wzrostowej do zakończnia impulsu fali c w fali Y. Potencjalny zasięg dla tej fali to poziom $71.50.

Proszę zwrócic uwagę na postepującą dywergencję między momentum a ceną ropy, która oznaczać może krótkoterminowy pull-back po dotarciu do strefy docelowej.


👉 Po więcej analiz i scenariuszy falowych na nadchodzący tydzień zapraszam na darmowy webinar z cyklu „Tygodniowy Przegląd Rynków”, który rozpocznie się w Niedzielę 14 Maja o godzinie 20:00.
👉 Dzięki uprzejmości brokera FX88 ten cykl będzie kontynuowany w dotychczasowej formie cotygodniowych, darmowych spotkań online. Analizowane będą rynki walutowe, indeksy, towary, surowce a także najważniejsze kryptowaluty‼
👉 Poniżej link do rejestracji na webinar .
👉 Uwaga: ilość miejsc ograniczona‼

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.