USD/PLN – Strategia dnia (14/05/2018)[PL]

Analiza ostatnich wzrostów na parze USD/PLN wkazuje na możliwe zakończnenie korekty (a)(b)(c) na poziomie 3.63. Formacja świecowa Spadającej Gwiazdy również stanowi kolejny sygnał nadchodzących spadków.

Jak do tej pory cenie udało się zejść do poziomu 3.54, ale nie znaczy to wcale, że dalsze spadki są odwołane, gdyż kluczowym poziomem dla byków jest nadal wsparcie na  3.50, czyli poziomie szczytu fali (a).  Inną sprawą jest możliwość zakończenia korekty wyższego rzędu, oznaczonej jako WXY lub ABC. W takim wypadku szczyt na poziomie 3.63 byłby jednocześnie końcem fali (2).

Korekta jest just dość rozległa w czasie i wcenie, pozostaje obserwować rekację rynku po dojściu do kluczowych poziomów wsparcia.


👨‍🏫Tematem prowadzonego przez mnie kolejnego spotkania z cyklu „Psychologia Tradingu” organizowanego przez firmę Global BD Trading w środę 16 Maja 2018 o godzinie 20:00 będzie „Losowość a Trading” omawiający psychologiczne aspekty inwestowania związane z prawdopodobieństwem  i losowością podczas handlu na rynkach finansowych:
👉Jaka jest różnica między hazardem, spekulacją a inwestowaniem i dlaczego jest taka ważna?
👉Jaki wpływ ma pradopodobnieństwo na proces decyzyjny tradera?
👉Jak ludzie postrzegają zdarzenia losowe?
👉Jak powinien przebiegać proces spekulacji?
📈📉Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w webinarze‼
Link do rejestracji:
👉https://elliottfxtrader.clickmeeting.pl/losowosc_a_trading/register

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.