Złoto

Gold – Strategia dnia (16/05/2018) [PL]

Spadki na złocie kwotowanym do dolara amerykańskiego mogą się mieć ku końcowi. Wynika to z obecenj sytuacjio technicznej, gdyż cena złota nieopatrznie spadła w rejon długoterminowego wsparcia pochodzącego od wzrostowej lini trendu w okolicach $1,280 – $1,285.

Pozatym, trend spadkowy jest dojrzały, gdyż jest już pięć fal impulsu widocznych na wykresie z interwału H4. Zakres docelowy dla fali piątej to przedział $1,287 – $,1285. Po udeżeniu w ten przedział cenowy powinno nastąpić odbicie.

Jeżeli jednak rynek zdecyduje się na wybicie dołem linii trendu wzrostowego, będzie to miało poważne konsekwencje w postaci spadków nawet w okolice poziomu $1,238, zatem warto obserwować reakcję ceny w pomarańczowym prostokącie.


👨‍🏫Tematem prowadzonego przez mnie kolejnego spotkania z cyklu „Psychologia Tradingu” organizowanego przez firmę Global BD Trading w środę 16 Maja 2018 o godzinie 20:00 będzie „Losowość a Trading” omawiający psychologiczne aspekty inwestowania związane z prawdopodobieństwem  i losowością podczas handlu na rynkach finansowych:
👉Jaka jest różnica między hazardem, spekulacją a inwestowaniem i dlaczego jest taka ważna?
👉Jaki wpływ ma pradopodobnieństwo na proces decyzyjny tradera?
👉Jak ludzie postrzegają zdarzenia losowe?
👉Jak powinien przebiegać proces spekulacji?
📈📉Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w webinarze‼
Link do rejestracji:
👉https://elliottfxtrader.clickmeeting.pl/losowosc_a_trading/register

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.