GBP/USD – Strategia dnia (23/05/2018) [PL]

Cena GBP/USD po ostatnich danych makroekonomicznych oraz zeznaniach gubernatora Banku Anglii Marka Carneya wyhamowała nieco spadki, ale nadal zostaje do wykonania formacja klina końcowego. Brakuje w nim jedynie piątej podfali spadkowej, a co za tym idzie, cały trend spadkowy jest już bardzo dojrzały i korekcyjne odbicie może zdarzyć się w każdej chwili.

Uwaga na tzw. short squeeze, czyli szybkie zamykanie pozycji krótkich w razie nagłego wybicia korekcyjnego powyżej poziomu 1.3505.


W ostatnim czasie słychać coraz więcej głosów na temat Analizy Technicznej, która rzekomo już nie działa. Czy tak jest naprawdę? Przekonajmy się…

Na najbliższym spotkaniu w ramach projektu ProWebinar.pl oddamy głos Ekspertowi, który specjalizuje się w Teorii Fal Elliotta oraz Geometrii Fibonacciego. Od 8 lat z powodzeniem stosuje te narzędzia w codziennym tradingu zarówno na własny rachunek oraz jako prop-trader na giełdach NYSE, NASDAQ oraz AMEX.

Przyjdź i zobacz przykłady “jeszcze ciepłych” realnych pozycji jakie zajął nasz Ekspert w ostatnim czasie i sam wyciągnij wnioski.

Darmowy Webinar odbędzie się 28 maja o godzinie 20:00

Oto link do rejestracji:
https://zoom.us/webinar/register/WN_n1ZEEBMkQmWVv_0-n6-NbA

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.