Policja z prowincji Anhui dostała zgłoszenie od lokalnej firmy energetycznej o podejrzeniu kradzieży prądu. W wyniku dochodzenie wykryto sprawcę i zajęto ponad 200 komputerów wykorzystywanych do kopania bitcoinów i etherów. Mężczyzna wyznał, że chciał dorobić się fortuny na kryptowalutach. Po kupieniu i uruchomieniu sprzętu zauważył jednak, że dzienny koszt energii wynosi ponad 6 tys. juanów (3,4 tys. zł) i czyni to całą działalność nieopłacalną. Dlatego postanowił kraść prąd. Ustalono, że między kwietniem i majem tego roku ukradł 150 tys. kWh, co oczywiście zwróciło uwagę firmy energetycznej.

Kradzieże prądu przez nielegalne „kopalnie” kryptowalut w Chinach nie są niczym nowym. Nie tak dawno temu w Tianjin policja zatrzymała mężczyzn, który kradzioną energią zasilali 600 koparek kryptowalut.


???Obecne projekty z darmowymi kryptowalutami, tokenami i coinami w których biorę udział wraz z linkami partnerskimi. Zapraszam do rejestracji, niedługo osobna grupa do zarabiana na airdropach i darmowych coinach???
 Actioncoin https://bit.ly/2IjZHdq
 XRPzero https://bit.ly/2K8WfV3
 Avinoc https://bit.ly/2KbL2Gb
 WCX https://bit.ly/2MOv2sa
 Sphere https://bit.ly/2DgTLUf

Dwa nastepne rozwojowe projekty w drodze???
#Kryptowaluty #Tokeny #Coin #Altcoin #Bitcoin #Actioncoin #XRPzero#Avinoc #WCX #Sphere


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.