Najnowsza runda rankingu „Global Public Chain Technology Evaluation Index”, została przedstawiona w Szanghajskiej Sali Naukowej. Pierwsze miejsce w rankingu zajął EOS, drugie miejsce Ethereum a Bitcoin został postawiony na miejscu 17 z łącznie 30 analizowanych kryptowalut. Ranking został opublikowany przez China Centre for Information Industry Development lub CCID, i mówi się, że jest opracowywany przez pierwszorzędnych krajowych naukowców i ekspertów.

Pierwsze miejsce EOS zostało przypisane za „wybitne zalety techniczne w zakresie efektywności potwierdzania transakcji, przepustowości sieci i kosztów transakcji” protokołu.

Mimo tego, że ostatnie potknięcia Mainnetu EOS – od momentu uruchomienia 15. czerwca sieć natknęła się na problemy techniczne i krytykę za zamrożenie niektórych kont – zostały wzięte pod uwagę, ewaluacja stwierdza, że projekt jest „wysoce aktywny w innowacjach technologicznych”, oraz że jest „nową generacją publicznego Blockchainu” który obecnie jest najbardziej branym pod uwagę przez przemysł.

Ranking został przedstawiony jako comiesięczna niezależna analiza, która ocenia globalne projekty Blockchain na podstawie ich możliwości technologicznych, przydatności i innowacyjności. Po raz pierwszy zapowiedziano go w maju w odpowiedzi na wskazanie przez chiński rząd braku całkowicie niezależnego systemu oceniania projektów kryptograficznych i Blockchainowych.

Chiny przykładają dużą wagę do technologii Blockchain, nawet jeśli zajmują bardzo stanowcze stanowisko wobec kryptowalut i ICO. CCID stwierdził, że nowy miesięczny indeks pokazuje zaufanie chińskiego rządu dla technologii Blockchain, oraz że będzie on służyć jako przewodnik dla „technologicznej awangardy kraju”.

Przyjrzyjmy się teraz sytuacji technicznej na kryptowalucie EOS w relacji do dolara amerykańskiego. Spadek od szczytu na poziomie 23.26 jest wyraźnie trójfalowy, czy będzie to korekta o charakterze foramcji ZygZak. Co więcej, widać także wybicie dołem poniżej złotej linii trendu i test ważnego wsparcia na poziomie 7.36-7.86, który zakończył się wyrysowaniem świecy typu PinBar na dziennym interwale. Warunki rynkowe są obecnie wykupione ale nie widać większego zaangażowania strony popytowej: brakuje wolumentu. Może to być związane częściowo z sytuacją techniczną w jakiej znajduje się główna kryptowaluta, czyli Bitcoin: tutaj również uczestnicy rynku czekają na odbicie wy górę.

Jeżeli rynek nadal będzie spadał i w sposób zdecydowany wybije obecny dołek na poziomie 6.91, to sytuacja byków stanie się poważna, gdyż następne ważne wsparcie to poziom 4.00. Warto obserwować zachowanie ceny w najbliższych dniach.


??Obecne projekty z darmowymi kryptowalutami, tokenami i coinami w których biorę udział wraz z linkami partnerskimi. Zapraszam do rejestracji, niedługo osobna grupa do zarabiana na airdropach i darmowych coinach : ???
 Actioncoin https://bit.ly/2IjZHdq
 XRPzero https://bit.ly/2K8WfV3
 Avinoc https://bit.ly/2KbL2Gb
 WCX https://bit.ly/2MOv2sa
 Sphere https://bit.ly/2DgTLUf

Dwa nastepne rozwojowe projekty w drodze!


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.