Facebook znosi zakaz reklam kryptowalut i ICO

Facebook wycofuje swój zakaz reklam związanych z kryptowalutami, chociaż reklamodawcy będą musieli zostać najpierw zatwierdzeni, natomiast zablokowane zostaną ICO. Zainteresowani reklamodawcy muszą wypełnić wniosek zawierający informacje o licencjach i informację, czy ich kryptowaluta znajduje się w publicznym obrocie.

Pierwotny zakaz Facebooka pojawił się w momencie, gdy kryptowaluty, takie jak Bitcoin, przeżywały rozkwit, a w dużej mierze nieuregulowana przestrzeń rodziła głośne oszustwa i z pomocą wpływowych osób ze świata finansów oraz banków, szkalowano kryptowaluty, wykorzystując również media. Następnie podobny zakaz wprowadzały też Google, Twitter i Snapchat, a cena Bitcoina spadła z 20.000 dolarów na 6.000 dolarów w przeciągu pięciu miesięcy. Zastanawiający zbieg okoliczności?

Pierwsza polityka Facebooka skierowana do wszystkich „produktów finansowych i usług często związanych z wprowadzającymi w błąd lub oszukańczymi praktykami promocyjnymi”, powstrzymała nawet legalne firmy od kupowania reklam. Teraz jednak zainteresowani reklamodawcy mogą wypełnić wniosek zawierający informacje na temat licencjonowania i tego, czy ich waluta jest publicznie dostępna, aby pomóc firmie Facebook w określeniu ich kwalifikowalności.

Biorąc pod uwagę te ograniczenia, nie każdy, kto chce się zareklamować, będzie mógł to zrobić.

– pisze Robert Leathern w menedżerze produktu na Facebooku i dodaje:

Ale wysłuchamy opinii zwrotnych, sprawdzimy, jak działa ta polityka i kontynuujemy badanie tej technologii, aby w razie potrzeby móc ją z czasem zrewidować.

W maju, Facebook utworzył nową eksperymentalną grupę Blockchain, kierowaną przez byłego kierownika programu Messenger, Davida Marcusa, aby skupić się na technologii, która jest podstawą kryptowalut.


📢📢📢Obecne projekty z darmowymi kryptowalutami, tokenami i coinami w których biorę udział wraz z linkami partnerskimi. Zapraszam do rejestracji, niedługo osobna grupa do zarabiana na airdropach i darmowych coinach😎👊📌
 Darmowa koparka ETH w chmurze https://bit.ly/2yKH2rL
 Actioncoin https://bit.ly/2IjZHdq
 XRPzero https://bit.ly/2K8WfV3
 Avinoc https://bit.ly/2KbL2Gb
 WCX https://bit.ly/2MOv2sa
 Sphere https://bit.ly/2DgTLUf

Dwa nastepne rozwojowe projekty w drodze👌👌👌
#Kryptowaluty #Tokeny #Coin #Altcoin #Bitcoin #Actioncoin #XRPzero#Avinoc #WCX #Sphere

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.