KOLEJNE DARMOWE TOKENY z AIRDROP!

Kolejne DARMOWE coiny do odbioru! 📣

Ten projekt może się okazać prawdziwą petradą. Do zarobienia nawet około $500 według oszacować teamu, co oznaczałoby bardzo bogaty airdrop‼

👉 Aby otrzymać tokeny należy się zarejestrować oraz połączyć z kontami (Facebook, Twitter, Google, Youtube, Telegram,Reddit etc), w sumie 11 portali. Za każde połączone konto dostaje się coiny.

📌 W skrócie o coinie: jest on zasobem, „paliwem” rozwiązania blockchain i zapewnia integralność danych. Coin służy do publikowania ofert lotów i rezerwacji w systemie. Ma być sprzedawany lokalnie na giełdach i krąży globalnie w ramach systemu. Ponadto coin służy do opłacania biletów, załóg, paliwa, opłat lotniskowych i wielu innych. Kilku dostawców z branży lotniczej może zintegrować tokeny ze swoimi systemami i aplikacjami oraz zmaksymalizować wartość swoich rozwiązań.

👉 Istnieje również program partnerski, który daje dodatkowe coiny za każdą poleconą osobę

👉 Jeżeli jesteś zainteresowany darmowymi coinami, kliknij w link partnerski, zarejestruj się i postępuj zgodnie z wytycznymi. W razie jakichkolwiek problemów możesz do mnie napisać w komentarzu, a postaram się pomóc.

👉 Poniżej aktualny screenshot ze strony omawianego projektu

ODBIERZ DARMOWE TOKENY!

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.