Spadki na Warszawskim Indeksie Giełdowym przybierają na sile. Podczas ostatniego tąpnięcia cena prawie dobiła do poziomu 61% Fibo na 2046. Ten poziom to pierwszy poziom docelowy dla fali (C) korekty fali 2 wyższego rzędu.

Na chwilę obecną mamy próbę odreagowania i zakrycia lokalnej luki spadkowej między poziomami 2080 -2100, a następnie rynek będzie z pewnością chciał przetestować poziom oporu lokalnego na 2145.  Zaraz nad nim, na poziomie 2194, znajduje się inny opór techniczy, będący jednocześnie dołkiem fali (A). Jest to dobra strefa do kolejnego ataku podaży więc warto ją obserwować.


(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)
Kategorie: Indeksy

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.