WIG20 – Strategia dnia (20/06/2018) [PL]

Spadki na Warszawskim Indeksie Giełdowym przybierają na sile. Podczas ostatniego tąpnięcia cena prawie dobiła do poziomu 61% Fibo na 2046. Ten poziom to pierwszy poziom docelowy dla fali (C) korekty fali 2 wyższego rzędu.

Na chwilę obecną mamy próbę odreagowania i zakrycia lokalnej luki spadkowej między poziomami 2080 -2100, a następnie rynek będzie z pewnością chciał przetestować poziom oporu lokalnego na 2145.  Zaraz nad nim, na poziomie 2194, znajduje się inny opór techniczy, będący jednocześnie dołkiem fali (A). Jest to dobra strefa do kolejnego ataku podaży więc warto ją obserwować.


(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.