Wycena rynku krypto spadła o 20 miliardów dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ #Bitcoin spadł do 6400 USD.

Od wczesnego rana rynek kryptowalut odnotował gwałtowny spadek z 274 miliardów dolarów do 252 miliardów dolarów, wykazując 7 procentowy spadek wartości. Spadek #Bitcoina z 6 700 USD do 6400 USD spowodował, że inne ważne aktywa cyfrowe i małe tokeny doświadczyły zintensyfikowanych ruchów w dół.

Podczas gdy #Bitcoin stracił 5 procent swojej wartości, cena #Ethereum, natywnej kryptowaluty protokołu blokowego Ethereum, spadła o ponad 10 procent. 9 lipca cena #ETH wynosiła około 480 USD. W ciągu ostatnich 12 godzin cena #ETH spadła do 430 USD, ciągnąc za sobą tokeny, altcoiny i małe kryptowaluty.

Wczoraj finanswe media poinformowały, że spadek do poziomu 6 000 USD jest nieunikniony ze względu na małą ilość #Bitcoinów i innych dużych kryptowalut:

“Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej klasy inwestorzy i eksperci w sektorze kryptowalut uważają, że wzrost powyżej aktualnego rekordowego poziomu BTC na poziomie 20 000 USD do końca 2018 roku jest bardzo prawdopodobny, ale kolejny spadek poniżej poziomu 6000 USD jest nieunikniony.”

W ubiegłym tygodniu wolumen #Bitcoina odrobił część strat do około 5 miliardów dolarów, po zejściu poniżej 3,5 miliarda dolarów. W tym tygodniu wolumen #Bitcoina spadł z powrotem do 3,9 miliarda dolarów, podczas gdy wolumen #Tether wzrósł z 1,6 miliarda do 3 miliardów dolarów.

Często skok wolumenu #Tether (#USDT), stablecoina, którego wartość jest zabezpieczona do wartości dolara amerykańskiego, oznacza ekstremalną zmienność na rynku kryptograficznym i przepływ handlowców z głównych aktywów cyfrowych do waluty z obawy, że rynek będzie nadal spadać w perspektywie krótkoterminowej.

W nadchodzących dniach, jeśli cena bitcoina nie odbije się natychmiast do 6 700 USD w ciągu najbliższych 24 godzin, bardzo prawdopodobny jest spadek do 6000 USD. Już teraz żetony takie jak #Ziliqa, #Aion, #ICON, #0x i #Aelf, które w tym roku odnotowały mocne zyski zarówno w stosunku do #Bitcoina, jak i dla dolara amerykańskiego, zaczęły gwałtownie tracić na wartości.


?Najlepszy obecnie DARMOWY airdrop na rynku kryptowalut z możliwością zdobycia 14,000 euro nagrody.
?Są darmowe tokeny w puli dla wszystkich zarejestrowanych.
?Prawdziwa petarda!?

Chcesz wziąć udział i otrzymać DARMOWE tokeny?

✅Zarejestruj sie tutaj
✅Zweryfikuj email i zaloguj się
✅Wykonaj proste zadania związane z social media
✅Codziennie kolejne proste zadania zwiększające liczbę tokenów do otrzymania!
✅Dostępny jest program partnerski!

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną o dowolnej porze.


 


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.