Zbiorcza analiza 10 wybranych kryptowalut, jakie zasugerowali obserwatorzy mojego fanpage na FB.

Dziś udział wezmą:

#BITCOIN #CARDANO #ETHEREUM #EOS #GAME #MONERO #RIPPLE #IOTA oraz LISK

ZAPRASZAM!


Cena ADABTC 3.72% wybiła górą z konsolidacji i zmierza ku ważnym poziomom oporu. Warto obserwować, szczególnie poziom 3056.


Cena BTCUSD 0.69% jest obecnie w wewnetrzym cyklu korekcyjnym fali 4. Czekamy na falę 5, poziom docelowy na wykresie.


Cena XRPIUSD po dynamicznych wzrostach na zwiększonym wolumenie nie może poradzić sobie z oporem na 0.52000. Dopóki czerwona linia oporu nie jest wybita, obowiązuje trend spadkowy.


 Cena ETHUSD 0.48% , pomimo ostatnich dynamicznych wzrostów na BTCUSD 0.49% , nadal nie wybiła górą z konsolidacji, a zidentyfikowany na wyższych interwałach czasowych trend spadkowy nadal obowiązuje. Uwaga na czerwoną linię.


Cena XRMBTC nie może wybić kluczowego dla misiów poziomu 0.02292, który leży poniżej wszystkich podstawowych zniesień Fibo na interwale dziennym. Na dodatek, ostatnie formacje świecowe wyrysowane przez rynek wskazują na większą presję podaży na poziomach tuż poniżej 0.02292.
Długoterminowo nadal dominującym trendem na interwale tygodniowym jest trend wzrostowy ale póki co trwa jeszcze korekta spadkowa.
Tak długo jak pozim 0.02292 nie jest zdecydowanie wybity górą, tak długo cena Monero będzie spadać.


Cena IOTAUSD wykonała dość przyjemny ruch wzrostowy ale zatrzymała się na pierwszym lepszym poziomie oporu, co nienajlepeij świadczy o sile byczków. Tak długo jak czerwona linia oporu nie jest wybita, obowiązuje trend spadkowy!


Cena EOSUSD 0.56% wzrosła wraz z ostatnimi wzrostami BTCUSD 0.57% ale kluczowy poziom na 9.45 nie został jeszcze wybity. Warto obserwować zachownie tej kryptowaluty. Następnym poziomem docelowym jest 10.0


Cena LSKUSD wydawała by się dość pokrzepiona ostatnimi wzrostami na BTCUSD 0.60% , ale cały ruch wzrostowy zatrzymał się na pierwszej lepszej linii trendu wewnętrzego, gdzie rynek wyrysował ścianę formacji świecowych zwanych Spadająca Gwiazda.
Na LSKUSD nadal obowiązuje trend spadkowy i mimo wierzgań byków i ich krótkotrwałych rajdów wzrostowych, nadal jest to wierzganie przeciw ościeniowi.


Cena GAMEBTC -8.37% od początku roku tylko raz próbowała coś odrobić zostatnich spadków, ale nie udało się to wogóle. Co więcej, ważny poziom wsparcia zaznaczonmy na wykresie grubą zieloną linią właśnie został wybity. Nawet ostatnia wielak świeca WTF nie pomogła w odwróceniu trendu.
I tak GAMEBTC -8.37% swobodnie dryfuje na dno -1.01% , a chętnych do kupna brak…Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.