Szykuje się FaceCoin?

Evan Cheng, trzyletni dyrektor ds. Inżynierii na Facebooku, pracuje w niedawno utworzonym zespole zajmującym się Blockchainem, poinformował TechCrunch.

Inżynier oprogramowania zaktualizował swój profil na LinkedIn, aby pokazać nowo pozyskane stanowisko. Wcześniej Cheng zajmował się programowaniem języków na Facebooku przez około trzy lata. Przed dołączeniem do firmy zajmującej się mediami społecznościowymi, Cheng wcześniej, przez prawie dziesięć lat pracował nad technologią back-end dla giganta technologicznego Apple.

Poza objęciem nowej pozycji, Cheng jest podobno konsultantem w szeregu projektów związanych z technologią Blockchain, w tym singapurskiejplatformy Blockchain Zilliqa i dostawcą oprogramowania pośredniczącego ChainLink ukierunkowanego na bezpieczeństwo.

Facebook trafił na pierwsze strony gazet w styczniu tego roku, kiedy ogłosił, że ​​zablokuje na swojej platformie reklamy związane z ICO i kryptowalutami. Następnie złagodzono ten zakaz i ponownie umożliwiono uruchamianie reklam w projektach kryptowalut.

Szef odpowiedzialny za aplikację do przesyłania wiadomości, David Marcus, ogłosił w maju, że Facebook złożył zespół w celu zbadania zalet implementacji Blockchain na platformie. Z kolei w zeszłym tygodniu tajwańska filia międzynarodowej firmy technologicznej Microsoft ogłosiła, że ​​rozpoczęła pracę nad platformą rozwoju korporacyjnego na Blockchain. W połowie czerwca Microsoft ujawnił również, że we współpracy z Adents – dostawcą usług – rozpoczął opracowywanie platformy do serializacji i monitorowania produktów, opartej na Blockchain.


🔥Najlepszy obecnie DARMOWY airdrop na rynku kryptowalut z możliwością zdobycia 14,000 euro nagrody.
🔥Są darmowe tokeny w puli dla wszystkich zarejestrowanych.
🔥Prawdziwa petarda!📈

Chcesz wziąć udział i otrzymać DARMOWE tokeny?

✅Zarejestruj sie tutaj
✅Zweryfikuj email i zaloguj się
✅Wykonaj proste zadania związane z social media
✅Codziennie kolejne proste zadania zwiększające liczbę tokenów do otrzymania!
✅Dostępny jest program partnerski!

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną o dowolnej porze.


 

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.