Najnowsze połączenie w świecie kryptowalut pomiędzy Paymium i Blockchaion.io będzie naprawdę istotnym wydażeniem dla całej branży krypto.

Paymium to pierwsza europejska platforma do kupowania i sprzedawania bitcoinów, oferująca usługę w pełni zgodną z przepisami europejskimi, która umożliwia utrzymanie bitcoinów w całkowicie bezpiecznym środowisku, zamienia je na euro i przenosi je do innych mediów w dowolnym miejscu na świecie. Obecnie na swoim rynku Paymum ma 170 000 zarejestrowanych użytkowników.

Blockchain.io to nowa platforma handlowa do kryptowalut i tokenów ICO, które również świadczą usługi doradcze dla firm wprowadzających ICO.

Kiedy te dwie firmy się połączą, zostanie osiągnięte najlepsze środowisko handlu i wymiany dla traderów kryptowalut. Firma Paymium od samego początku swojej działalności w 2013 roku była wolna od wszelkich problemów, dlatego okazała się najbezpieczniejszą i najbardziej niezawodną giełdą w Europie z wysokim poziomem przetwarzania zasobów cyfrowych i bezpieczną rejestracją transakcji. Warunki handlowe nie uległy zmianie ani w związku z dużym wolumenem,  ani dużym ruchem lub atakiem, nie jak na innych giełdach (Mt. Gox, Coinbase i inne takie). Dlatego startup giełdowy Blockchain.io wdroży zaawansowaną technologię, protokoły bezpieczeństwa i technologię, aby stać się najbezpieczniejszą giełdą kryptowalut w Europie do 2020 roku. Będzie oferować usługi Crypto i Altcoin, a także usługi ICO, wraz z usługami doradczymi i technologicznymi oraz  wykonywać ICO innych firm.

Z punktu widzenia tradera, Blockchain.io stanie się ultra bezpieczną i zdecentralizowaną giełdą z pełną przejrzystością, opartą na niezawodnej infrastrukturze. Giełda zostanie wyposażona w:

– Silnik o wysokiej dostępności i wysokiej skalowalności dostosowany do handlu, aby utrzymać księgę zamówień na wszystkich parach

– Podstawowe (np: po markecie, limit, stop loss, take profit i trailing stop) oraz zaawansowane zlecenia (np: samorozwiązanie i zamówienia wygasające)

– Dedykowany personel dostępny w każdej chwili, aby odpowiedzieć na życzenia klientów i rozwiązać problemy występujące na giełdzie

– Przejrzyste aukcje kilka razy dziennie, aby uruchomić nowe rynki walutowe dzięki skutecznemu mechanizmowi wykrywania cen

– Możliwość pożyczek własnych i peer-to-peer w celu pożyczenia pieniędzy od innych handlowców lub z centralnego inwentarza blockchain.io przy większej ilości zleceń

– Krótkie i długie transakcje na tzw: margin, które pozwolą inwestorom zaciągać pożyczki na otwarte lewarowane (lub nie) pozycje długie lub krótkie, gwarantowane z marginesem bezpieczeństwa

– W pełni zgodne środowisko z przepisami KYC i AML (normy banków UE)

Najważniejsze standardy branżowe dla każdego handlowca kryptowalutowego zostaną spełnione podczas tej współpracy i nie mogę się doczekać października 2018 r aby być częścią tego przedsięwzięcia!

Jeżeli chcesz dołączyć do darmowego airdropu i wziąść udział w możliwości zdobycia nawet 14,000 euro, klinknij tutaj.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: