Analiza techniczna 10 kryptowalut na 13/08/2018 [PL]

Zapraszam na analizę techniczną wskazanych przez Was dziesięciu wybranych kryptowalut.

Dziś w programie: #LSKUSD, #RCNUSD, #RVRBTC, #NXSBTC, #KMDBTC, #ADABTC, #EOSUSD, #ZRXUSD i #ZLCBTC

Zaczynamy!

Cena LSKUSD spadła po wyrysowaniu formacji świecowej Gwiazda Poranna. Następnym celem jest poziom zaznaczony zieloną linią. Nie ma oznak odwrócenia trendu.

Cena RCNUSD wybiła dołem ważne wsparcie zaznaczone zieloną linią, wytestowała je od dołu i obecnie trend spadkowy jest kontynuowany. Nie ma oznak odrócenia trendu spadkowego.

Cena RVRBTC znajduje się w formacji przypominającej klina i jeżeli byczki się odpowiednio zaangażują to z niego wybije górą. Najważniejszy poziom dla wzrostów to czerwona linia.

Cena NXSBTC znajduje się na wsparciu technicznym i teraz piłeczka należy do byczków: czy będą bronić poziomu zaznaczonego przez Pin BAr wzrostowy? Czas pokaże, narazie jednak nie ma oznak odwrócenia trendu.

Cena KMDBTC próbuje wybić się z kanału spadkowego po tym, jak byki ledwo, ledwo ale jednak wybroniły poziom wsparcia zaznaczony zieloną linią. Walka trwa, dominującym trendem jest trend spadkowy.

Pomino wybicia górą z kanału spadkowego, cena ADABTC nie zdołała wybić oporu technicznego i powraca w pobliże dawnego, istotnego wsparcia zaznaczonego zieloną linią. Trend spadkowy jest kontynuowany a podaż ma przewagę na rynku.

Cena EOSUSD wybiła dołem ważne wsparcie techniczne i obecnie przewaga niedźwiedzi jest wyraźna. Cena zmierza ku ważnemu poziomowi wsparcia na 3.63 i jak do tej pory nie ma żadnych oznak odwrócenia trendu spadkowego.

Cena ZRXUSD zbliża się do waznego wsparcia. Co tu więcej pisać? Wykres jest wart więcej niż 1000 słów.

ZCRBTC niech służy przykładem krypto, na którym panuje spekula o nazwie Pump & Dump. Na nic tu analiza techniczna.
(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.