Cena EOS rośnie 10%

EOS.IO, platforma oparta na blockchainie, która ma na celu ułatwienie horyzontalnego i pionowego skalowania zdecentralizowanych aplikacji (DApps), została skrytykowana za kontrowersyjny model zarządzania, w którym tylko 21 producentów bloków ma największą kontrolę nad wielomiliardową sicią zasobów cyfrowych. Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin natywny token, EOS wzrósł o ponad 10%.

Cena kryptowaluty wzrosła po tym, jak ogłoszono 27 sierpnia, że ​​jego twórcy będą „budować system głosowania, który pomoże w podejmowaniu decyzji” na konto oszczędnościowe o wartości 35 milionów dolarów.

Brak planów dotyczących oszczędności EOS

Block.one, prywatna firma koncentrująca się na technologiach blockchain „high performance”, stworzyła konto oszczędnościowe EOS.IO, kiedy zaczęła rozwijać platformę EOS w maju 2017 r. Po utworzeniu konta oszczędnościowego deweloperzy EOS nie sformułowali żadnych planów co do sposobu wydatkowania jego funduszy.

Aby zdecydować, gdzie należy zainwestować (lub wykorzystać) środki, zespół EOS wdroży system głosowania, który umożliwi społeczności kryptograficznej podejmowanie decyzji dotyczących sposobu zarządzania funduszami. Większość członków społeczności EOS podobno wspiera nowy system głosowania, jednak może upłynąć trochę czasu, zanim zbiorowo zdecydują, jak wydać fundusze.

Rynek krypto wykazuje znaki ożywienia

Tokeny EOS wzrosły o ponad 10%, a obecnie wynoszą 5,93 USD, a kapitalizacja rynkowa przekracza 5,3 miliarda USD. Jak donosi CryptoGlobe, cena Bitcoin (BTC) wzrosła o 7 000 USD w dniu 28 sierpnia i obecnie wynosi 7 082,91 USD. To znaczny wzrost ceny flagowej kryptowaluty, biorąc pod uwagę, że w połowie sierpnia spadła poniżej 6 000 USD.

Co więcej, wydaje się, że ceny kryptowalut zaczynają się poprawiać wraz z NANO, „globalną walutą”, która rośnie aż o 84%, do 3,27 USD (za tokena), przed korektą do około 3,07 USD. Południowo-koreańska firma ICON, która ma na celu rozwój kanałów komunikacji pomiędzy wieloma blokami blokowymi (współdziałanie blockchain), również odnotowała wzrost swojego tokena ICX o ponad 20% w dniu 27 sierpnia do ponad 0,96 USD, ale jego cena również poprawiła się ostatnio do 0,90 USD.

Według ostatnich komentarzy założyciela Litecoin (LTC) Charliego Lee, „trudno jest przewidzieć ceny [kryptowaluty]”, a także trudno jest określić, jak długo potrwa rynek niedźwiedzia lub jak długo potrwa, zanim ceny waluty cyfrowej zostaną odbudowane .

Pomimo spadającej kapitalizacji rynkowej kryptowalut, Lee zauważył, że Bitcoin i adopcja Litecoinów rzeczywiście wzrosły. Co więcej, absolwent MIT powiedział, że podczas gdy krótkoterminowe ruchy cen kryptowalut „nie mówią nam zbyt wiele, to w przyszłości cena będzie odzwierciedlała sukces [krypto]walut”.

Analiza techniczna #EOS, #ICON #NANO oraz #Litecoin dostępna jest poniżej:

#EOSUSD zbliża się do poziomu oporu technicznego na 6.52 i to jest najważniejszy poziom z punktu widzenia niedźwiedzi. Do dalszych wzrostów potrzebne jest wybicie powyżej tego poziomu

#LTCUSD znajduje się poniżej poziomu oporu technicznego na 72.11 i jest to bardzo ważny poziom oporu technicznego. Dobrą oznaką dla byków jest wybicie ceny z kanału spadkowego, więc jest szansa na wzrosty, ale najpierw opór musi zostać wybity. Długoterminowy trend spadkowy nadal obowiązuje.

Cena #NANOBTC zniosła już 38% ostatniej fali spadkowej i wykonała lokalny szczyt na poziomie 5684 satoshi. Następnym poziomem docelowym jest strefa 6007 – 6150. Uwaga na formację świecową Objęcia Bessy. Długoterminowy trend spadkowy nadal obowiązuje.

#ICXBTC mimo wybicia z kanału sopadkowego nadal nie wybił powyżej poziomu 2135 satoshi, który jest kluczowym poziomem oporu technicznego. Długoterminowy trend spadkowy nadal obowiązuje.

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.