Ostatni ważny psychologicznie poziom wsparcia technicznego, czyli cena        1 PLN za 1 GAME został wybity na zwiększonym wolumenie i cena obecnie znajduje się na poziomie 0.80 groszy. Na interwale dziennym trend jest nadal spadkowy, a ponadto nadal utrzymuje się wewnątrz spadkowego kanału trendowego.

Dobrym sygnałem dla byków jest pojawienie się dywergencji wzrostowej, aczkolwiek wielokrotnie już ten sygnał był ignorowany przez traderów, gdyż rynek nie był dostarczenie wyprzedany. Być może poziom 0.80 – 1.00 będzie tym, z którego nastąpi odbicie.

O ile odbicie w stronę poziomów 1.60 czy 2.0 będzie traktowane jako tylko lokalna korekta wzrostowa w trendzie spadkowym, inną sprawą jest kwestia potencjalnych wzrostów w kierunku ważnego poziomu oporu na 3.35. Tylko zdecydowane, silne i impulsywne wybicie na co najmniej dziennej świecy powyżej tego poziomu oznaczać będzie zmianę trendu na wzrostowy.Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.