Analiza techniczna GAME/PLN na 03/08/2018 [PL]

Ostatni ważny psychologicznie poziom wsparcia technicznego, czyli cena        1 PLN za 1 GAME został wybity na zwiększonym wolumenie i cena obecnie znajduje się na poziomie 0.80 groszy. Na interwale dziennym trend jest nadal spadkowy, a ponadto nadal utrzymuje się wewnątrz spadkowego kanału trendowego.

Dobrym sygnałem dla byków jest pojawienie się dywergencji wzrostowej, aczkolwiek wielokrotnie już ten sygnał był ignorowany przez traderów, gdyż rynek nie był dostarczenie wyprzedany. Być może poziom 0.80 – 1.00 będzie tym, z którego nastąpi odbicie.

O ile odbicie w stronę poziomów 1.60 czy 2.0 będzie traktowane jako tylko lokalna korekta wzrostowa w trendzie spadkowym, inną sprawą jest kwestia potencjalnych wzrostów w kierunku ważnego poziomu oporu na 3.35. Tylko zdecydowane, silne i impulsywne wybicie na co najmniej dziennej świecy powyżej tego poziomu oznaczać będzie zmianę trendu na wzrostowy.


About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.