Kanadyjski serwis rozrywki dla dorosłych ze streamingiem pornograficznym Pornhub ogłosił partnerstwo z procesorem płatności kryptowalutowych PumaPay, aby umożliwić swoim użytkownikom dokonywanie płatności właśnie w kryptowalutach.

Pornhub akceptuje teraz PumaPay, dzięki swojemu “unikatowemu” protokołowi płatności za “pull”, który pozwala użytkownikom automatycznie płacić za swoje subskrypcje, w tym PornHub Premium. PornHub promował współpracę z filmem na YouTube zatytułowanym “Pornhub and PumaPay Save the World”.

Podobny film został także wyemitowany po zawiązaniu umowie z Verge (XVG) ukończonej w kwietniu. Partnerstwo z Verge pozwala klientom płacić z monetą za Pornhub Premium i wszystkie zakupy w ramach produktu.

Na początku tego miesiąca, spółka-córkaTube8 ujawniła plany stworzenia platformy opartej na platformie blockchain, dzięki której użytkownicy mogliby zdobywać kryptowaluty do oglądania i interakcji z filmami na portalu Tube8. Poprzez partnerstwo z Vitor Industry Token (VIT), Tube8 stworzy platformę dla swoich 10 milionów użytkowników, które dadzą im szansę “zarobienia pieniędzy na konsumpcję [ich] darmowych treści”.

W marcu Playboy Enterprises ogłosiło, że będzie rozwijać portfel online, który umożliwi klientom korzystanie z kryptowalut do płacenia za internetowe media firmy i obejmuje wsparcie dla VIT. Jednak wcześniej w tym miesiącu Playboy pozwał kanadyjską firmę Global Blockchain Technologies za niedotrzymanie umowy, w której zintegrują platformę blockchain ze stronami Playboya. VIT zaangażował się również w konflikt prawny i planuje odzyskać swoje własne dobre imię po “rzekomo utracie milionów tokenów kryptograficznych w rozpadającej się transakcji pomiędzy Playboy Enterprises i Global Blockchain Technologies.”


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.