Chief Commercial Officer globalnego procesora płatności kryptograficznych BitPay powiedział, że altcoiny “nigdy nie odbiją”, ale za to Bitcoin (BTC) “odbije się” w 2019 roku.

CCO BitPay Sonny Singh powiedział, że rynki kryptowalut są teraz na progu nowego etapu postępu, który wymaga pewnego “definiującego momentu” lub “katalizatora”. Według Singha, ten “definiujący moment” nadejdzie, gdy duzi inwestorzy instytucjonalni, tacy jak Goldman Sachs i BlackRock, “zaangażowali się” w 2019 roku.

“W przyszłym roku zobaczysz newsy o tym, jak wielcy uczestnicy rynku staną się bardziej zaangażowaniu, zobaczysz, że Goldman uruchamia platformę handlową, Fidelity uruchamia produkt Bitcoin, Square oferuje przetwarzanie Bitcoin dla handlowców,  a BlackRock uruchamia ETF na Bitcoin. Wszystko to stanie się wkrótce rzeczywistością i wtedy ludzie przekonają się, że jest to właściwie prawdziwa adopcja. A następnie […] cena Bitcoin [będzie odbijać] ponownie. “

Jednak podczas przewidywania, że ​​Bitcoin “odbije się w przyszłym roku”, Singh był przekonany, że alty nadal będą tracić. Singh powiedział, że alty “nigdy nie wrócą” do swoich poprzednich poziomów, twierdząc, że firmy takie jak Fidelity i BlackRock “nie zamierzają uruchamiać produktów altcoin, zamierzają wprowadzić tylko produkty oparte na Bitcoin”.

Mówiąc konkretnie o BitPay, CCO firmy twierdził, że “nigdy nie byli bardziej optymistyczni” względem Bitcoin, oraz, że branża krypto idzie “z pełną prędkością” wraz z rosnącą liczbą partnerstw i nowych pracowników.

Pod tym względem BitPay został niedawno zintegrowany z luksusową firmą samochodową Post Oak Motor Cars, aby umożliwić amerykańskiemu dealerowi akceptację BTC i Bitcoin Cash (BCH) jako opłat za Rolls-Royce, Bentley i Bugatti.

Odnosząc się do nowych “dużych podmiotów” w branży, anonimowe źródła ujawniły, że amerykański gigant bankowości Morgan Stanley planuje oferować klientom swapy bitcoinowe, które umożliwiłyby im handel derywatami kryptowalistycznymi bez posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.