Na dobry początek miesiąca na tapetę wskakuje 7 wybranych przez was kryptowalut do analizy!

Zapraszam!

Cena LTCUSD znajduje się poniżej ważnego oporu technicznego na 72.11 i tylko wybicie powyżej tego poziomu będzie pierwszą oznaką odwrócenia trendu spadkowego bądź zapowiedźą większej korekty wzrostowej.

Cena ADABTC -0.84% po próbie wybicia wyżej wróciła do kosolidacji i póki co warunki rynkowe są neutralne. Nie ma żadnych oznak odwrócenia długotermonowego trendu spadkowego.

Cena #ETCBTC odbiła od wsparcia technicznego i obecnie próbuje nadal rosnąć w kierunku linii oporu technicznego. Brak trendu na rynku obecnie, ewentualnie jest w grze trend boczny.

Cena TRXBTC -3.10% znajduje się pod poziomem oporu technicznego i widoczna jest wyraźna presja ze strony podaży pod postacią dwich formacji świecowych typu Objęcie Bessy. Trend spadkowy jest kontynuowany.
Cena NANOBTC -1.80% znajduje się w korekcie horyzontalnej po ostatnim wybiciu w kierunku 50% Fibo. Krótkoterminowa linia trendu spadkowego wyznacza opór dla byków.
Cena #GNTPLN znajduje się w konsolidacji horyzontalnej pomiędzy poziomami 0.46 – 0.73 i na razie nie widać, żeby było jakiekolwiek owrócenie trendu spadkowego.
Cena #XMRPLN wybiła poziom oporu technicznego (obecnie wsparcie) na poziomie 421 PLN i zrobiła nowy szczyt na pzoiomie 495 PLN. Wzrost wolumenu potwierdza, że jest to ważne wybicie, więc następny cel dla byków to poziom 545 PLN.

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.