Dzisiejszy poranek był bardzo nerwowy na rynku kryptowalut. Kurs Bitcoina na giełdzie gwałtownie wystrzelił, dochodząc prawie do poziomu 25,100 PLN. Obecnie sytuacja wraca do „normy”, kurs wraca w stronę poziomów znanych z ostatnich dni. 

Kurs Bitcoina przebił dziś poziom 25,000 PLN na BitBay, najprawdopodobniej z powodu wieloryba lub dużej liczby handlarzy pozbywających się stablecoina Tether (USDT).

Analizy zamieszczam cyklicznie dla wszystkich klientów giełdy BitBay oraz dla pozostałych osób zainteresowanych tematem analizy technicznej kryptowalut.

ZAPRASZAM!

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Linki do rejestracji na webinary prowadzone w poniedziałki, środy i piątki są dostępne pod zakładką WEBINARY.

(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.