16 października Fundacja Tron, będąca macierzystą organizacją jedenastej największej kryptowaluty na świecie, ogłosiła nowe, ważne wydarzenie dla swojej społeczności. Jest nią początek współpracy ekosystemu Tron z Bitbox – giełdą kryptowalutową i portfelem.

W oficjalnym ogłoszeniu na Twitterze fundacja napisała:

“Witamy w kryptowalutie LINE_Global LINK i jej wpisie w @bitbox_official! Aby uczcić, #TRON organizuje zrzut! Weź udział w tych TRX $. Więcej informacji tutaj ?https: //linecorp.com/en/pr/news/global/2018/22 … ? $ LN “

Tokeny kryptowalutowe o nazwie LINK [LN] są uruchamiane przez Line Corporation i wkrótce będą mogły być przedmiotem handlu na Bitboksie, w parze z Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH] i Tether [USDT]. Tutaj Bitbox udostępnił, że uruchomi specjalne zdarzenie zrzutowe dla bazy użytkowników. Firma Tron uznała siebie za uczestnika i partnera w przypadku airdropów z okazji tego wpisu.

Obecnie zdobyte tokeny LINK można wykorzystywać tylko w ramach DApps, ale wkrótce będą dostępne na większej liczbie kanałów.

Jeśli chodzi o start, założyciel Fundacji Tron, Justin Sun powitał Line Corporation we wspólnocie kryptowalutowej i napisał:

“Cieszę się, że więcej wiodących firm przyjmuje #blockchain i jego technologie! Witamy zaangażowanie @ LINE_Global i cieszymy się na bliską współpracę z ich zespołem nad dalszą integracją produktów. Ciesz się airdropem TRX $ na @bitbox_official! “

W zeszłym tygodniu wzbudził zainteresowanie wielu osób, ogłaszając tajne partnerstwo na swoim koncie na Twitterze. Wiadomość ta spotkała się z dużym zainteresowaniem wielu członków społeczności, którzy spekulowali na temat nazwiska zaangażowanego w nowe partnerstwo.

Jednym z największych przejęć, które Tron osiągnął, jest przejęcie BitTorrenta. Japońska platforma o nazwie ODaily napisała, że ​​tajne partnerstwo obejmuje wersję Google w Chinach, przeglądarkę Baidu. Jednak Tron i Baidu, żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze żadnych takich wiadomości.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.