Fundacja Tron i Justin Sun ogłaszają początek nowej współpracy

16 października Fundacja Tron, będąca macierzystą organizacją jedenastej największej kryptowaluty na świecie, ogłosiła nowe, ważne wydarzenie dla swojej społeczności. Jest nią początek współpracy ekosystemu Tron z Bitbox – giełdą kryptowalutową i portfelem.

W oficjalnym ogłoszeniu na Twitterze fundacja napisała:

„Witamy w kryptowalutie LINE_Global LINK i jej wpisie w @bitbox_official! Aby uczcić, #TRON organizuje zrzut! Weź udział w tych TRX $. Więcej informacji tutaj 👉https: //linecorp.com/en/pr/news/global/2018/22 … 👈 $ LN „

Tokeny kryptowalutowe o nazwie LINK [LN] są uruchamiane przez Line Corporation i wkrótce będą mogły być przedmiotem handlu na Bitboksie, w parze z Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH] i Tether [USDT]. Tutaj Bitbox udostępnił, że uruchomi specjalne zdarzenie zrzutowe dla bazy użytkowników. Firma Tron uznała siebie za uczestnika i partnera w przypadku airdropów z okazji tego wpisu.

Obecnie zdobyte tokeny LINK można wykorzystywać tylko w ramach DApps, ale wkrótce będą dostępne na większej liczbie kanałów.

Jeśli chodzi o start, założyciel Fundacji Tron, Justin Sun powitał Line Corporation we wspólnocie kryptowalutowej i napisał:

„Cieszę się, że więcej wiodących firm przyjmuje #blockchain i jego technologie! Witamy zaangażowanie @ LINE_Global i cieszymy się na bliską współpracę z ich zespołem nad dalszą integracją produktów. Ciesz się airdropem TRX $ na @bitbox_official! „

W zeszłym tygodniu wzbudził zainteresowanie wielu osób, ogłaszając tajne partnerstwo na swoim koncie na Twitterze. Wiadomość ta spotkała się z dużym zainteresowaniem wielu członków społeczności, którzy spekulowali na temat nazwiska zaangażowanego w nowe partnerstwo.

Jednym z największych przejęć, które Tron osiągnął, jest przejęcie BitTorrenta. Japońska platforma o nazwie ODaily napisała, że ​​tajne partnerstwo obejmuje wersję Google w Chinach, przeglądarkę Baidu. Jednak Tron i Baidu, żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze żadnych takich wiadomości.

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.