ICO: Cryptune

📢Dziś chciałem zaprezentować jeden z ciekawszych projektów z branży kryptowalutowej o nazwie #Cryptune.
👉Misją tego projektu jest rewolucjonizować branżę technologiczną w punktach obsługi (POS; Point-Of-Sale) poprzez pasję, innowacyjność, przedsiębiorczość.
👉Celem projektu jest pomoc firmom każdej wielkości odnieść sukces i polepszyć wyniki sprzedaży dzięki ich najnowocześniejszemu oprogramowaniu POS w połączeniu z niższymi opłatami transakcyjnymi dla użytkownika. Ponadto platforma #Cryptune zapewnia:
✅Kontrolę i interweryzację zapasów
✅Śledzenie sprzedaży
✅Funkcja raportowania w czasie rzeczywistym
✅Alerty tekstowe
✅Łatwe w użyciu funkcje kontaktu z klientem
i wiele więcej.
👉Opatentowany przez #Cryptune sprzętowy i programowy system POS pozwoli także na akceptację ponad 1000 różnych kryptowalut, w tym ich autorskiego tokenu #CPT, pełniącego funkcję tokena lojalnościowego, afiliacyjnego no i oczywiście płatniczego (Reward Token)
👉Wszystko to odbędzie się za pośrednictwem ich strategicznego partnerstwa z pionierami w branży kryptowalut, wprowadzając rynek POS w następną falę Internetu Rzeczy (IoT) i sieci 3.0 (web 3.0)
🏁PODSUMOWUJĄC:
🔥Ekosystem Cryptune Universal Point of Sale oferuje wiele opcji ułatwiających konsumentom i sprzedawcom łatwe, bezpieczne i szybkie przetwarzanie transakcji dotyczących zasobów cyfrowych w nowoczesnym świecie.
👉Dzięki rozbudowanej aplikacji mobilnej użytkownicy platformy Cryptune będą mogli przechowywać, wysyłać, odbierać i wymieniać Cryptune, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne obsługiwane karyptowaluty z każdym na świecie.
📢Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej, tu są ciekawe linki:
✅oficjalna strona: www.cryptune.io
✅ICO zaczyna się 15 Listopada 2018
#Cryptune #CryptunePOS #CryptuneToken #CPT #CPTS
⭕‼️⭕PS: Jeżeli chcesz wziąść udział w konkursie i zgarnąć trochę darmowych tokenów #CPT od #Cryptunie, to możesz otworzyć konto posługując się tym linkiem: https://bit.ly/2OF8UQN🏧🏧🏧🔥🔥🔥

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.