Token TRON (TRX) odnotowuje gwałtowny wzrost w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, ponieważ inwestorzy najwyraźniej reagują na newsa ujawniającego token BTT BitTorrenta, który zostanie uruchomiony na platformie startowej Binance Launchpad.

Fundacja TRON, kierowana przez Justina Suna, zdobyła platformę wymiany plików peer-to-peer z ponad 100 milionami użytkowników w zeszłym roku, która w tym czasie odnotowała wzrost cen TRX o 17%. Token BTT, który ma zostać uruchomiony na platformie Binance Launchpad ” skłoni uczestników BitTorrent do działań prowadzących do lepszego udostępniania plików”
Biorąc pod uwagę, że Binance jest jedną z największych giełd kryptowalut głównie dzięki obrotowi, a jej platforma Launchpad prawdopodobnie pomoże projektom uzyskać ekspozycję i więcej użytkowników. Obecni użytkownicy TRX zostaną nagrodzeni tokenami BTT, które będą zależeć od sieci blockchain TRON w taki sposób, aby “przyniosły korzyści całemu ekosystemowi”.

Krótko po ogłoszeniu cena toksu TRX zaczęła rosnąć i obecnie osiąga lepsze wyniki niż 100 najlepszych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Indeks MVIS CryptoCompare Digital Assets 100 Index, indeks ważony rynkiem skapitalizowanym, śledzący 100 najlepszych kryptowalut, jest obecnie wyższy o 0,6%, podczas gdy TRX wzrósł o 11,5% w ciągu ostatnich 24 godzin. Ze względu na wzrost jego kapitalizacja rynkowa wynosi 1,55 miliarda dolarów, co czyni ją 10tą największą kryptowalutą.

Analiza techniczna: po wyrysowaniu imponujacej świeczki wzrostowej, niestety o charakterze Pin Bara, cena TRXUSD spadała korekcyjnie do poziomu 61% Fibo na 0.000001. Tam też powstała całkiem pozytywna dla bczków kolejna świeczka zapowiadająca potencjalne odwrócenie trendu, czyli młotek.
Jak będzie, czas pokaże.

TRX/USD – 61% Fibo wytestowane, pora na kontynuację wzrostów? by sebastian.seliga.7 on TradingView.com


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: