Dawno nie było żadnego porządnego AirDropu kryptowalutowego na moim blogu, dlatego dziś specjalnie dla Czytelników informacja o możliwości otrzymania darmowych coinów o wartości rynkowej ponad $100 !

Przedmiotem AirDropu jest coin o nazwie Enegri. Jeżeli wiesz na czym polega AirDrop, to tutaj jest mój link referencyjny:

http://earndrop.energi.world/homepage.php?ref=44189

Jeżeli nie wiesz dokładnie jak otrzymać darmowe coiny z AirDropu, to czytaj dalej: przedstawiam poniżej kompletną instrukcję na otrzymanie coinów Energi (nazwa coina to NRG) o wartości $100, do wypłacenia po zakończeniu AirDropu od razu na 4 giełdach: DigiFinex, KuCoin, CoinExchange oraz CryptoBridge:

  1. Kliknij w mój link referencyjny tutaj i otwórz konto podając swój aktualny adres email (ja otrzymam za to 10 NRG).
  2. Aby móc wziąć udział w tej rundzie programu Energi Earndrop, musisz być obywatelem USA, Kanady, UE, Australii lub Nowej Zelandii. Jeśli nie posiadasz żadnego z tych obywatelstw, ale zdecydujesz się zignorować tę wiadomość, zostaniesz zdyskwalifikowany, nie zdobywając w tej rundzie Energi.
  3. Utwórz portfel dla coina Energi używając do tego aplikacji na Iphone albo Androida o nazwie Coinomi: link do iOS tutaj, a link to Androida tutaj.
  4. Zaloguj się z powrotem na stronie Energi pod tym linkiem: https://earndrop.energi.world/. Podaj swoje imię i adres portfela Energi. Uwaga: Adres NRG zaczyna się od litery “E” i ma długość 34 znaków. NRG to * nie jest * token ERC-20 i * nie działa* z portfelem ETH. Jesteś odpowiedzialny za bezpieczne przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych danych portfela Energi gdyż Energi nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub skradzione portfele
  5. Prześlij dwa selfie: pierwsze selfie z trzymanym w ręce rządowym dokumentem tożsamości pokazującym tylko twoje zdjęcie oraz imię i nazwisko (możesz edytować resztę na swoim komputerze lub zakryć go taśmą, ręką lub czymś innym). W drugim selfie powinieneś trzymać kartkę z napisem #Energi i aktualną datą.
  6. Zasubskrybój albo polub co najmniej dwa z mediów społecznościowych Energi, korzystając z linków podanych na stronie i wypełnij pola dla wszystkich aktywnych kont mediów społecznościowych, z których korzystasz. Pamiętaj, aby wypełnić je w tym samym formacie, co w przykładach na stronie Energi, ponieważ nieprawidłowe przesłanie nie zostanie zaakceptowane lub kwalifikuje się do nagrody.
  7. Pamiętaj, aby polubić, skomentować i udostępnić (share) post Energi na Facebooku, a także polubić i przesłać ponownie (re-tweet) ich post na Twitterze. To są najbardziej satysfakcjonujące działania!
  8. Udostępnij link polecający (reflink) na stronie “Udostępnij i zarabiaj”, aby zabrać znajomych czy rodzinę na pokład, a dzięki temu uzyskać dodatkowe nagrody! Możesz również wziąć udział w konkursie na największą ilość poleconych osób. Pamiętaj, że polecone przez Ciebie osoby muszą przejść procedurę KYC poprawnie i wykonać co najmniej dwie akcje na mediach społecznościowych (zobacz stronę “Udostępnij i zarabiaj”, aby uzyskać więcej informacji).

To już wszystko! Po poprawnej akceptacji wszystkich wykonanych działań dla Energi na Twój portfel zostanie przelana odpowiednia suma NRG, którą możesz natychmiast przesłać na jedną z 4 dostępnych giełd i wypłacić należność w walucie fiat albo zamienić na inną, dowolną kryptowalutę.

Pozdrawiam i dziękuję za udział w kolejnym AirDropie!


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

1 komentarz

Sebastian Seliga · 15/05/2019 o 16:05

Na dzień 15/052019 100 NRG jest warte $273 więc już grubo ponad sto dolarów. Wykres notowań jest tutaj:
https://coinpaprika.com/coin/nrg-energi/?fbclid=IwAR3r4P7fLSvuuPDFlc-qiwb1V3XNGgUbCAu4BBs4yAHLO5RVgOHBvy1hRvA

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: