Krótkie podsumowanie analityczne oraz wykresy z webinaru “Techniczny przegląd  rynków kryptowalut” z dnia 29.04.2019.

Tym razem przeanalizowaliśmy na żywo kryptowalotwe pary BTCPLN, ETHPLN, BATPLN, TRXPLN, LSKPLN oraz XRPPLN.

XRPPLN zmierza ku długoterminowemu wsparciu

Kryptowaluta XRP kwotowana do PLN wykreśliła w przeciągu ostatnich miesięcy sekwencję niższych szczytów, co jednoznacznie określa nam trend na spadkowy. Cel następny to poziom 0.95 PLN.

ETHPLN nadal w kanale wzrostowym

Ostatnie spadki na parze ETHPLN sięgnęły poziomu 50% zniesienia Fibonacciego więc jest to dobry poziom na odbicie i kontynuację lokalnego trendu wzrostowego.

Lisk – być albo nie być

Ostatnie spadki na parze LSKPLN oznaczają dla niej być albo nie bć, czyli albo trend będzie kontynuowany albo możemy na jakiś czas pożegnać się ze wzrostami. Kluczowa strefa wsparcia: 6.50 – 6.30.

BAT boleśnie kończy pump?

Cena pary BATPLN po długich wzrostwch zakończonych imponującym jak na ten rynek strzałem do poziomu 2.53 spadała już nieco ponad połowę w bardzo krótkim czasie. Ci co już mogli, to zamknęli pozycje długie a reszta czeka na rozegranie poziomu 50% Fibonacciego z nadzieją na odbicie.

Analizy zamieszczam cyklicznie dla wszystkich klientów giełdy BitBay oraz  także dla pozostałych osób zainteresowanych tematem analizy technicznej kryptowalut.

ZAPRASZAM!

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar “Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.