Krótkie podsumowanie analityczne oraz wykresy z webinaru “Techniczny przegląd  rynków kryptowalut”. Tym razem przeanalizowaliśmy na żywo kryptowalotwe pary BTCPLN, ETHPLN, LSKPLN oraz OMGPLN.

Analizy zamieszczam cyklicznie dla wszystkich klientów giełdy BitBay oraz  także dla pozostałych osób zainteresowanych tematem analizy technicznej kryptowalut.

BTCPLN: podchodzimy pod ważny poziom oporu

Nadal dominują na rynku byki, aczkowiek wszystko zależy od rozegrania strefy oporu 16,000 – 16,030 PLN. Przy wybicu górą poziomem docelowym będzie 16,780 PLN, natowmiast w wypadku odwrócenia trendu wzrostowego należy uważać na linię trendu wzrostowego i poziom wsparcia na 15,513 PLN

BTCPLN

ETHPLN nie zamierza rosnąć, nadal w konsolidacji

Cena ETHPLN pozostaje poniżej poziomu 50% zniesienia Fibonacciego ostatniego impulsu spadkowego i jeżeli 61% Fibonacciego na poziomie 568.22 PLN nie zostanie naruszone w sposób zdecydowany, to wracamy do linii trendu.

LSKPLN zapoczątkował trend wzrostowy?

Jak na razie para LSKPLN jest w gazie i ma przed sobą kolejne szczyty do zaliczenia. Następny poziom docelowy na 7.50, a w przypadku zdecydowanego wybicia wyżej nawet 10.00 PLN.

LSKPLN

OMGPLN również kontynuuje wzrosty

Po wybiciu poziomu 8.00 PLN za jednego Golema, para OMGPLN ma przed sobą otwartą drogę do następnego poziomu technicznego, czyli 10.00 PLN. Po drodze oczywiście jeszcze 9.00 PLN do pokonania, ale o to już zadba rynek.

OMGPLN

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na webinar prowadzony w poniedziałek jest dostępny pod zakładką WEBINARY.

(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.