Krótkie podsumowanie analityczne oraz wykresy z webinaru “Techniczny przegląd  rynków kryptowalut” z dnia 08.04/2019.

Tym razem przeanalizowaliśmy na żywo kryptowalotwe pary BTCPLN, ETHPLN, BCCPLN, LSKPLN oraz XRPPLN.

Analizy zamieszczam cyklicznie dla wszystkich klientów giełdy BitBay oraz  także dla pozostałych osób zainteresowanych tematem analizy technicznej kryptowalut.

BTCPLN: walka o poziom oporu trwa

Cena BTCPLN podeszła pod strefę oporu między poziomami 20,012 – 20,238 PLN i walka trwa. Warto również zwrócić uwagę na fakt istnienia poziomu 61% zniesienia Fibonacciego, co czyni tę strefę jeszcze bardziej istotną.

BTCPLN

ETHPLN nadal w kanale wzrostowym

Cena ETHPLN pozostaje nadal w kanalze wzrostowym zaznaczonym kolorem czarnym oraz walczy o wybicie poziomu oporu na 705.11 PLN. Warto obserwować zamknięcia świecy dziennej oraz występowanie górnych cieni.

ETHPLN

LSKPLN kontynuuje wzrosty

Cena LSKPLN kontynuuje lokalny trend wzrostowy, chociaż powoli zaczynają się pojawiać duże górne cienie na świecach wzrostowych. Celem dla byków jest strefa 9.58 – 10.08 PLN.

LSKPLN

XRPPLN jakiś taki nieczuły…

Brak entuzjazmu dominuje na rynku XRPPLN i ruch wzrostowy nie jest aż tak imponujący jak w przypadku pozostałych głównych kryptowalut. Uwaga w tym tygodniu na poziom wsparcia technicznego na 1.33 PLN

XRPPLN

BCCPLN pokazał jak to się robi!

Cena pary BCCPLN wzrosła ostatnio o ponad 100% a lokalny szczyt ruchu wzrostowego został ustanowiony na poziomie 1450 PLN. Zakres konsolidacji jest obecnie dość szeroki i wynosi jakieś 400 PLN tak więc lepiej mieć na uwadze poziom wsparcia technicznego na 990 – 1000 PLN.

BCCPLN

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na webinar prowadzony w poniedziałek jest dostępny pod zakładką WEBINARY.

(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.