W zamian za założenie darmowego portfela kryptowalutowego oraz przesłanie dokumentów weryfikujących tożsamość posiadacza, platforma Blockchain.com rozdaje kryptowalutę XLM o wartości około $50.

Poniżej zamieszam do wglądu najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące tego aidropu wraz ze screenem mojego portfela na którym znajduje się dokładnie $49.45.

Dlaczego rozdają darmowe krypto?

W Blockchain.com zależy nam na łączeniu świata z kryptografią i pomaganiu użytkownikom w interakcji z zasobami kryptograficznymi w bezpieczny i łatwy sposób. Pierwszym krokiem do stania się aktywnym uczestnikiem ekosystemu kryptograficznego jest zdobycie zasobu kryptograficznego. Oferując usługi XLM naszym użytkownikom za darmo, mamy nadzieję pomóc w budowie większej społeczności użytkowników kryptograficznych.

Co rozdają?

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Rozwoju Stellar ( Stellar Development Foundation ), aby bezpłatnie udostępnić Stellar Lumens (XLM) użytkownikom Blockchain Wallet. XLM to token umożliwiający szybkie, tanie transakcje na całym świecie. Niezależnie od tego, czy już posiadasz krypto lub jesteś ciekawy krypto, jest to Twoja szansa, aby pomóc w budowaniu przyszłości finansów.

Co muszę zrobić, aby otrzymać XLM?

Będziesz musiał uzupełnić swój profil, aby spełnić wymogi zgodności (KYC) i upewnić się, że nikt nie próbuje ubiegać się o więcej XLM, niż jest do tego uprawniony (jedna dystrybucja XLM na osobę, chyba że uczestniczy w jakichkolwiek działaniach premiowych). Nadal możesz korzystać z Portfela Blockchain bez uzupełniania swojego profilu.

Ile XLM otrzymam?

Ilość darmowych XLM na osobę może się różnić. To dopiero początek. Sprawdzając swoją tożsamość, zostaniesz automatycznie wpisany w dodatkowe prezenty.

Co mogę zrobić z moim XLM?

To zależy od Ciebie! XLM został zaprojektowany do wykorzystania w transakcjach z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie w ciągu kilku sekund.

(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

7 komentarzy

Jacek Panas · 23/04/2019 o 15:14

Bardzo fajny artykuł. Krótko zwięźle i na temat. Ze swojej strony dodam że na portalu cryptomaniak.pl jest dostępny poradnik, w którym krok po kroku autor opisuje jak wymienić XLM na PLN. Wymieniałem i działa a muszę przyznać że jestem laikiem w tych sprawach 🙂

Michał · 26/04/2019 o 04:21

Witam. Skupujemy wszystkie XLM Stellars za najwyższe stawki!
Strona Polskiego kantoru kryptowalut:
https://excrypto.unbalanced.pl

Marcin67 · 26/04/2019 o 08:02

Jak ktoś nie wie jak wymienić XLM na PLN-y to tutaj macie całą instrukcję: https://cryptomaniak.pl/jak-odebrac-darmowe-xlm-stellar-od-blockchain-com/

Pytanie do Pana Sebastiana: jak rozliczyć w zeznaniu airdropy ?

    Sebastian Seliga · 26/04/2019 o 08:05

    Witam Marcin,

    Tu jest zapis webinaru z Barbarą Miersoławską, tam jest wyjaśnione jak się rozliczyć. Polecam!

Monika · 26/04/2019 o 21:02

Ja do dziś śnią nie otrzymałam żadnych pieniędzy mimo prawidłowej weryfikacji. Scam.

dawidonvsky · 27/04/2019 o 00:35

rowniez polecam https://excrypto.unbalanced.pl
smiga, 150pln na plusik

MarcinOk · 02/05/2019 o 04:06

Bardzo dobry artykuł, dużo się dowiedziałem bo również skorzystałem.
Osobiscie wyplacilem te XLM na szybko przez znanego brokera
https://cryptedhub.com bez zbednej weryfikacji i szybki przelew na konto.
W sumie, mozna troche zarobic szukając takich okazji 😀
Polecam.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.