Platforma Blockchain.com rozdaje darmowe XLM

W zamian za założenie darmowego portfela kryptowalutowego oraz przesłanie dokumentów weryfikujących tożsamość posiadacza, platforma Blockchain.com rozdaje kryptowalutę XLM o wartości około $50.

Poniżej zamieszam do wglądu najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące tego aidropu wraz ze screenem mojego portfela na którym znajduje się dokładnie $49.45.

Dlaczego rozdają darmowe krypto?

W Blockchain.com zależy nam na łączeniu świata z kryptografią i pomaganiu użytkownikom w interakcji z zasobami kryptograficznymi w bezpieczny i łatwy sposób. Pierwszym krokiem do stania się aktywnym uczestnikiem ekosystemu kryptograficznego jest zdobycie zasobu kryptograficznego. Oferując usługi XLM naszym użytkownikom za darmo, mamy nadzieję pomóc w budowie większej społeczności użytkowników kryptograficznych.

Co rozdają?

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Rozwoju Stellar ( Stellar Development Foundation ), aby bezpłatnie udostępnić Stellar Lumens (XLM) użytkownikom Blockchain Wallet. XLM to token umożliwiający szybkie, tanie transakcje na całym świecie. Niezależnie od tego, czy już posiadasz krypto lub jesteś ciekawy krypto, jest to Twoja szansa, aby pomóc w budowaniu przyszłości finansów.

Co muszę zrobić, aby otrzymać XLM?

Będziesz musiał uzupełnić swój profil, aby spełnić wymogi zgodności (KYC) i upewnić się, że nikt nie próbuje ubiegać się o więcej XLM, niż jest do tego uprawniony (jedna dystrybucja XLM na osobę, chyba że uczestniczy w jakichkolwiek działaniach premiowych). Nadal możesz korzystać z Portfela Blockchain bez uzupełniania swojego profilu.

Ile XLM otrzymam?

Ilość darmowych XLM na osobę może się różnić. To dopiero początek. Sprawdzając swoją tożsamość, zostaniesz automatycznie wpisany w dodatkowe prezenty.

Co mogę zrobić z moim XLM?

To zależy od Ciebie! XLM został zaprojektowany do wykorzystania w transakcjach z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie w ciągu kilku sekund.

(Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).)

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.