Ostatnia cena na Bitcoin osiągnęła pułap powyżej $7,000 w zależności od giełdy.

Cykl wzrostowy zakończony?

Cena BTCUSD osiągnęła poziom $7,250 dolarów podczas wydłużenia piątej fali w fali 5. Jest to książkowy przykład zakończenia cyklu wzrostowego dużego rzędu, czyli zakończone zostały wszystkie impulsywne fale wzrostowe od 1 do 5. Skoro cykl wzrostowy impulsywny został zakończony, to teraz pora na rozpoczęcie korekty wyższego rzędu, czyli według obecnego scenariusza korekty fali 2.

Na interwale krótkoterminowym cały obecny licznik fale Elliott’a wygląda tak:

BTCUSD

Cykl wzrostowy najprawdopodobniej został zakończony i teraz pora na korektę. Scenariusz dla korekty prostej wraz z ważnymi poziomami przedstawia poniższy wykres:

BTCUSD

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar “Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.