Analiza techniczna spółki Dino na 21.05.2019

Czy jest jeszcze szansa na wzrosty?

Interwał dzienny dostarcza inwestorom informacji na temat aktualnego trendu panącego na rynku a jest to trend wzrostowy. Ostatnie szczyt szczytów został ustanowiony na poziomie 134.90 a po wystąpieniu formacji świecowej Objęcia Bessy rozpoczęła się korekta spadkowa.

Dino na wykresie dziennym

Z wykresu wynika, że trójfalowa korekta spadkowa mogła już się zakończyć na poziomie 61% zniesienia Fibonacciego czyli 108.10. Odbicie z tego poziomu jest całkiem spore, a ponadto świeca typu Pin Bar oraz ekstremalny wolumen świadczy o dużej aktywności strony popytowej na tym poziomie. Potwierdzeniem wzrostów będzie wybicie górą poziomu lokalnego oporu na 120.30, najlepiejw sposób impulsywny.

Poza tym linia trendu wzrostowego cały czas podtrzymuje zapędy niedźwiedzi na zepchnięcie ceny poniżej.

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz kryptowalut w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz kryptowalut w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar „Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

 

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.