Kolejny szczyt cenowy na Bitcoin został utworzony, cena przekroczyła poziom $8000

Cykl wzrostowy zakończony?

Cena BTCUSD osiągnęła poziom $8,000 dolarów podczas ostatniej fali wzrostowej ale nie jest to jeszcze koniec potencjalnych wzrostów, gdyż rynek nadal ma otwartą przestrzeń przed sobą. Mam tu na myśli indeks kapitalizacji Bitcoina i jego dominację nad pozostałymi kryptowalutami. Jak widać z wykresu poniżej, rynek jest już dojrzały, gdyż znajduje się we wzrostowej fali 5, ale ciągle nie osiągnął on pozomu docelowego i ma przestrzeń do wzrostów.

Prostokąt na wykresie, oznaczony kolorem pomarańczowym, to właśnie ta strefa docelowa dla indeksu kapitalizacji rynkowej BItcoin. Po osiągnięciu tej strefy możliwa jest większa korekta spadkowa, a po zakończeniu korekty – ponowienie impulsu wzrostowego w fali 3.

(kliknij w pole MakeItLive aby zobaczyć powiększenie na stronie TradingView)

Bitcoin Market Cap Dominance still has a room to grow by sebastian.seliga.7 on TradingView.com

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar “Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

Kategorie: Bitcoin

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: