Zapraszam serdecznie do obejrzenia zapisu webinaru wykonanego dla firmy prop-tradingowej Global BD Trading z Katowic.

Kolejny webinar z obszaru psychologii daytradingu zajmuje się tematem definiowania i osiągania sukcesu na rynkach finansowych. Wiedza przekazana podczas webinaru jest podsumowaniem oraz przedstawieniem wniosków z mojej prawie 3 letniej już współpracy jako psycholog-trener z zespołem daytraderów handlujących na rynkach akcji amerykańskich (giełdy NYSE, NASDAQ i AMEX).

Temat jak najbardziej na czasie, tym bardziej, że samych szkoleń dla daytraderów z psychologi tradingu właśnie jest jak na lekarstwo, więc każde jest na wagę złota! 

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.