Psychologia Daytradingu: Ścieżka Rozwoju Tradera

Zapraszam serdecznie do obejrzenia zapisu webinaru wykonanego dla firmy prop-tradingowej BD Global Trading z Katowic.

Druga część webinaru z obszaru psychologii daytradingu przedstawia koncepcję tzw: Ścieżki Rozwoju Tradera. Stanowi ona podsumowanie oraz przedstawienie wniosków z mojej prawie 3 letniej już współpracy jako psycholog-trener z zespołem daytraderów handlujących na rynkach akcji amerykańskich (giełdy NYSE, NASDAQ i AMEX).

Temat jak najbardziej na czasie, tym bardziej, że samych szkoleń dla daytraderów z psychologi tradingu właśnie jest jak na lekarstwo, więc każde jest na wagę złota! 

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.