Krótkie podsumowanie analityczne oraz wykresy z webinaru “Techniczny przegląd  rynków kryptowalut” z dnia 10/06/2019.

Tym razem przeanalizowaliśmy na żywo kryptowalotwe pary BTCPLN, ETHPLN, LSKPLN, LTCPLN oraz XRPPLN.

XRPPLN uwięziony w szerokiej strefie konsolidacji

Kryptowaluta XRP kwotowana do PLN znajduje się między dwoma strefami: podaży (między 1.80-1.86) i popytu (1.40-1.44). Od tego która z nich zostanie wybita jako pierwsza zależy dalszy rozwój wypadków na XRPPLN

ETHPLN testuje ważny poziom wsparcia

Ostatnie spadki na parze ETHPLN sięgnęły ważnego poziomu wsparcia na 875 PLN ale formacja Objęcia Hossy daje nadzieję na kontynuację wzrostów.

Lisk – być albo nie być

Ostatnie spadki na parze LSKPLN po raz czwarty z rzędu testowały poziom 7.22 PLN i jak do tej pory nadal jest on wybroniony. Podobnie jak w przypadku ETHPLN, formacja świecowa Objęcia Bessy daje nadzieję na wzrosty.

LTC odpala rakietę?

Cena pary LTCPLN nadal kontynuuje trend wzrostowy antycypując nadchodzący halving LTC. Kolejny ważny poziom docelowy dla byków znajduje się na 643 PLN.

Analizy zamieszczam cyklicznie dla wszystkich klientów giełdy BitBay oraz  także dla pozostałych osób zainteresowanych tematem analizy technicznej kryptowalut.

ZAPRASZAM!

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar “Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: