Analiza techniczna BTCUSD na 22/06/2019

Krótka analiza video Bitcoina na interwale H4 przeprowadzona po wybiciu poziomu $10 000. Co teraz z ceną BTCUSD? Jak zachowa się rynek w niedalekiej przyszłości? Kiedy korekta?

Odpowiedź na większość z tych pytań znajdziesz w analizie video poniżej.

ZAPRASZAM!

PS: Pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku polskim. A pod tym adresem znajdziecie playlistę wszystkich analiz w języku angielskim.

PPS: Link do rejestracji na cykliczny poniedziałkowy webinar „Tygodniowy Przegląd Rynków Kryptowalut” jest dotępny tutaj.

BTCUSD – no to lecim na ten Szczecin! by sebastian.seliga.7 on TradingView.com

Po dokonaniu wyboru skopiuj i wklej powyższy kod osadzenia. Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób korzystać z wykresów osadzonych w ramach blogu lub forum znajdziesz tutaj.

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.