6 godzinny kurs traderski

Wraz z TMS Brokers przedstawiam praktyczny, czytelny i prosty autorski kurs z budowania scenariuszy inwestycyjnych na bazie fal Elliota.

👉Myślisz, że Fale Elliotta to tylko teoria❓
👉A może, że to skomplikowana i bezsensowna metoda❓
👉Albo próbowałeś przez nią przebrnąć, ale bez powodzenia❓


Wraz z TMS Brokers przedstawiam praktyczny, czytelny i prosty autorski kurs z budowania scenariuszy inwestycyjnych na bazie struktur Elliottowskich, mierzeń Fibonacciego oraz innych elementów analizy technicznej:

✔️Pojawia się okazja, aby za darmo poznać jak prawidłowo stosować Teorię Fal Elliotta. Skorzystasz?
✔️Musisz biegle posługiwać się tymi narzędziami, aby określać możliwe scenariusze wydarzeń i zwiększyć swoją skuteczność na rynku
✔️Podczas kursu nauczysz się:
– jak patrzeć szerzej na analizę techniczną
-jak szybko i skutecznie dostrzegać moment odwrócenia trendu
-jak w praktyce wynaczać impulsy i korekty
-jakie inne elementy analizy technicznej łączyć z TFE, aby polepszyć skuteczność
✅Precyzyjnie wyznaczaj końce ruchów cenowych i dzięki temu zarabiaj na rynkach: Forex, kryptowalut oraz indeksów i akcji.
✅Przestań błądzić na rynku!
✅Poznaj struktury falowe, rozpoznaj korekty, impulsy i zarabiaj!


💻Zobacz pierwszy DARMOWY film szkoleniowy i kliknij w link poniżej:

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest „rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

About the author

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.